دومین جلسه دادگاه محتکران اقلام بهداشتی به تعویق افتاد

به گزارش مجله کامپیوتر، دومین جلسه رسیدگی به پرونده احتکار کنندگان اقلام بهداشتی که قرار بود امروز دوشنبه 19 اسفند ماه برگزار گردد، به تشخیص رئیس دادگاه قاضی صلواتی به تعویق افتاد.

دومین جلسه دادگاه محتکران اقلام بهداشتی به تعویق افتاد

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، دومین جلسه رسیدگی به پرونده احتکار کنندگان اقلام بهداشتی که قرار بود امروز دوشنبه 19 اسفند در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد مالی برگزار گردد به تشخیص رئیس دادگاه قاضی صلواتی به تعویق افتاد.

اولین جلسه رسیدگی به این پرونده شنبه در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد مالی برگزار گردید که در آن جلسه نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرداخت.

این پرونده 7 متهم دارد که چند تن از آن ها تابعیت غیر ایرانی دارند.

متهم ردیف اول رضا ستوده، متهم ردیف دوم ابوبکر کووایوو فرزند بیک مراد با تابعیت تاجیکستان، متهم ردیف سوم یونس احراروو، متهم ردیف چهارم کریم ستوده فرزند یدالله، متهم ردیف پنجم ناظم میزایف با تابعیت آذربایجان، متهم ردیف ششم سعید عباسی قله جوق، متهم ردیف هفتم مهرداد حاذقی کلوانق به اتهام اخلال کلان در نظام مالی به وسیله اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی در جلسات دادگاه حاضر می شوند.

متهمان پرونده در شرایط حساس که کشور در شرایط شیوع فراگیر به بیماری کرونا قرار گرفته است و عموم مردم با نگرانی از ابتلا با مراجعه به مراکز درمانی و داروخانه ها به دنبال تهیه وسایل بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری بودند، با افزایش قیمت و کمبود این اقلام روبرو شدند.

بعضی از افراد سودجو نسبت به خرید عمده کالا های مزبور اقدام کردند و از توزیع و تحویل این کالا ها به مردم و سازمان های متبوع امتناع کردند و موجب به خطر انداختن سلامت مردم، افزایش این بیماری و نگرانی مردم شدند.

در جلسه پیشین متهم ردیف اول یه دفاع از خود پرداخت و دومین جلسه که قرار بود امروز برگزار گردد، به زمان دیگری موکول شد.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 24666

به "دومین جلسه دادگاه محتکران اقلام بهداشتی به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین جلسه دادگاه محتکران اقلام بهداشتی به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید