زمان انتقال قدرت در کاخ سفید معین شد

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران : مشاور امنیت ملی آمریکا امروز، دوشنبه اظهار کرد، گذار قدرت را به شکل حرفه ای تضمین خواهد کرد.

زمان انتقال قدرت در کاخ سفید معین شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا امروز تاکید کرد: تضمین می کنم که گذار قدرت به تیمی که جو بایدن هدایت آن را برعهده دارد در صورتی که بایدن پیروز انتخابات 2020 اعلام شود، صورت بگیرد. روشن است که امور به این سمت پیش می رود.

او در سمینار امنیت جهانی گفت، در حالی که امیدوار بود دونالد ترامپ برای دور دوم پیروز انتخابات ریاست جمهوری باشد اما با دولت جدید به ریاست بایدن و معاونش کامالا هریس نیز همکاری خواهد کرد.

اوبراین شرح داد: اگر دولت جدیدی وجود داشته باشد خب آنها باید زمانی داشته باشند تا بیایند و سیاست هایشان را اجرایی کنند. البته اگر کارت بایدن و هریس ببرد، به نظر می رسد امور در حال حاضر به این سمت پیش می رود. ما انتقال قدرت را به شکل کاملا حرفه ای از شورای امنیت ملی انجام خواهیم داد و شکی در آن نیست. در صورتی که دعاوی و شکایات ترامپ شکست بخورند در آن صورت می توان انتقال قدرت را شروع کرد.

این مقام دولت ترامپ تاکید کرد: به نظر می رسد بایدن آماده جذب تیم امنیت ملی حرفه ای است و مساله مهم و بزرگ آمریکاست. ما بارها انتقال مسالمت آمیز و پیروز قدرت را حتی در دوره هایی جنجالی تر از الان داشته ایم.

مشاور امنیت ملی آمریکا همچنین تاکید کرد، ترامپ برای حمایت از ملت آمریکا برای چهار سال تلاش کرد و صلح را از طریق زور و قدرت محقق کرد.

او همچنین تاکید کرد، کشورش از کل ابزارها برای بازگرداندن آمریکایی های گروگان گرفته شده استفاده خواهد کرد. آمریکا همه کار برای بازگرداندن اوستن تایس از سوریه خواهد کرد.

اوبراین تاکید کرد: ترامپ هنوز فرصت پیروزی در انتخابات را دارد البته اگر دادگاه ها تقلب گسترده را برملا کنند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 45258

به "زمان انتقال قدرت در کاخ سفید معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان انتقال قدرت در کاخ سفید معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید