اسکاراموچی: بوریس به این جوجه تیغی نارنجی اعتماد نکن!

به گزارش مجله یک کامپیوتر، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید در مطلبی خطاب به نخست وزیر انگلیس کوشش کرد تا وی را از خطرات اعتماد کردن به رئیس جمهور آمریکا آگاه سازد.

اسکاراموچی: بوریس به این جوجه تیغی نارنجی اعتماد نکن!

به گزارش خبرنگاران، متن این مطلب که آنتونی اسکاراموچی برای روزنامه اکسپرس نوشته شده، به توضیح زیر است:

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس باهوش و با استعداد است و انرژی خاصی دارد که به او اجازه می دهد تا در عرصه سیاست به خوبی پیش برود. مردم انگلیس این مساله را دوست دارند و آن را جذاب می دانند و شاید به همین خاطر است که اطمینان قابل توجهی وجود دارد دال بر اینکه احتمالا بوریس جانسون می تواند هنگامی که انگلیس احتیاج داشته باشد، جادو کند. اما مشکل اینجاست که جانسون خواستار روابطی با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا است و این مساله خطرات بزرگی به همراه خواهد داشت.

متاسفانه دست رئیس جمهور پیر آمریکا رو شده و تمامی حقه هایش قدیمی شده است.

رئیس جمهور پیر تلی از خرابه و مردم آواره به جای گذاشته و آنها در حال حاضر آغاز به مذاکره و متحد شدن با یکدیگر نموده اند.

من شخصا بوریس جانسون را نمی شناسم. من تنها او را یک بار در جریان مراسم گذار ریاست جمهوری در دسامبر 2016 میلادی دیدم. اگر ما با یکدیگر دوست بودیم داستان هشدار دهنده ای را برای او تعریف می کردم. اما در حال حاضر شکی ندارم که او گزارش کیم داروچ، سفیر سابق انگلیس در آمریکا را را درباره مردی که در حال حاضر در راس دولت آمریکا نشسته، مطالعه نموده است.

او می داند که ترامپ فردی کج خلق، نامطلع و بی ثبات است و میل دارد ضعف هایش را به کارمندان، متحدان و دشمنانش نسبت دهد. ترامپ از کمبود کارمندان، خود رایی خود در قضاوت هایش و ترسش از این که افراد نزدیکش شایسته و لایق باشند، مطلع است.

دکترین ترامپ در حقیقت ملغمه ای از سیاست های واکنشی برای ثابت کردن این موضوع است که او غیر قابل کنترل است و نوعی خودشیفتگی عجیب و ترس پارانوئید دارد که نکند فردی در جایی برای چیزی که ممکن است تاثیر منفی بر او داشته باشد، اقدام کند.

رئیس جمهور آمریکا نمی تواند حتی برای یک دقیقه تحمل کند که فرد دیگری در مرکز توجه باشد، اعتبار بگیرد و یا بدتر از همه این که به او بگوید چه کاری انجام دهد.

من مطمئنم که نخست وزیر انگلیس از تمامی این موضوعات مطلع است و ارزیابی های خود را انجام داده و کاملا مطمئنم که او می تواند با این جوجه تیغی نارنجی به درستی رفتار کند! اما آقای بوریس جانسون ممکن است شما اشتباه کنید چرا که مساله ترامپ از آنچه که ما فکر می کردیم بسیار تاریک تر و ترسناک تر است. ترامپ یک فاجعه کامل محسوب می گردد. احوالات او دائما تغییر می نماید و عزت نفس پایینش باعث می گردد تا از یک رویداد و یک سیاست به رویداد و سیاست دیگری گیج بخورد. اگر چه ترامپ غرایض سیاسی بسیار خوبی دارد که به او اجازه داد تا در انتخابات پیروز گردد اما او توانایی درک سیاست و ویژگی های شخصیتی لازم برای دولتمرد بودن را ندارد.

او یک زخم باز محسوب می گردد که همگان را در آتش شخصی خود می کشاند و نهایت کوششش را می نماید تا آنها را بسوزاند و نابود کند.

دلیل این مساله این است که ترامپ نسبت به خودش احساس بسیار بدی دارد و واکنش اولیه اش به افراد شایسته این است که چرا آنها آمده اند و می خواهند برای من کار نمایند؟ اگر این افراد از استعداد و قابلیت بیشتری برخوردار باشند واکنش دوم ترامپ این است که من چه کاری می توانم انجام دهم که آنها را در حالی که در چنگال من هستند، به تمسخر بگیرم.

به عنوان مثال ترامپ در توییتی برای توصیف وزیر امور خارجه اش از عبارت خنگ همچون یک سنگ استفاده کرد. او درباره وزیر دفاعش نوشت: او حقیقتا چه کاری برای من انجام داد؟ ترامپ همچنین برای توصیف من از واژه های بیگانه، بی ثبات و احمق استفاده کرد. ترامپ کاملا کوشش می نماید تا دیگران را بیازارد و این کار به او یک حس آسودگی می دهد تا این که ما را از پای درآورد و قربانی بعدی پیدا گردد.

همه ما در حال حاضر او را شناخته ایم و الان نخست وزیر انگلیس باید او را بشناسد.

هیچ درمان روانشناسی وجود ندارد و هیچ عنصر جذابیت یا اغنای شخصی که بخواهد به این سیکل بدرفتاری و بی کفایتی ترامپ خاتمه دهد وجود ندارد. در نتیجه آقای بوریس جانسون توافق تجاری که شما می خواهید با آمریکا منعقد کنید نسبت به فرضیه هایتان دقت کنید و هیچ یک از نشانه های مثبت ترامپ را جدی نگیرید. غریزه های ترامپ این است که می خواهد به شما آسیب بزند.

خوشبختانه شما مشاورانی دارید که اخبار مثبت را به شما می دهند و در کارتان یک هارمونی وجود دارد.

صندلی ترامپ و احترامی که همه ما برای این صندلی و عظمت ریاست جمهوری قائلیم باعث شده تا ما به طور اشتباه ترامپ را فردی نرمال و عادی جلوه دهیم. اجازه ندهید که این برای شما اتفاق بیافتد.

ترامپ به سراغ شما می آید. شجاع باشید و برای غیر منتظره ترین مسائل خود را آماده کنید. در مورد قضاوتتان نسبت به این که به چه کسی و به چه چیزی اعتماد کنید، اشتباه نکنید چرا که ترامپ فردی نیست که بخواهید به او اعتماد کنید.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 12815

به "اسکاراموچی: بوریس به این جوجه تیغی نارنجی اعتماد نکن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکاراموچی: بوریس به این جوجه تیغی نارنجی اعتماد نکن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید