زیدان: بازی مان تماشایی نبود اما دریافت 3 امتیاز اهمیت داشت

به گزارش مجله کامپیوتر، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد که نمایش شاگردانش در شب پیروزی خانگی مقابل وایادولید جذاب نبوده اما برای او کسب تمام امتیازها اهمیت دارد.

زیدان: بازی مان تماشایی نبود اما دریافت 3 امتیاز اهمیت داشت

به گزارش خبرنگاران، زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از برد یک بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش در خانه مقابل وایادولید، به خبرنگاران گفت: این یک واقعیت است که ما مقابل حریفی قدرتمند قرار داشتیم که خوب دفاع می کند و می دانستیم که کار را برای مان سخت خواهد کرد اما در نهایت سه امتیاز بازی از آن ما شد. ما یک بازی تماشایی ارائه نکردیم اما باید صبر و آرامش داشت. مهمترین چیز بردن بازی بود که محقق شد. در نیمه دوم یکسری چیزها باید تغییر می کرد چون که در نیمه اول خوب بازی نمی کردیم. در این تیم همه چیز برای بازی کردن فراهم است و به همین دلیل هم من تغییراتی را در تیمم انجام دادم و نتیجه اش این شد که در نیمه دوم اوضاع برای ما خیلی بهتر شد.

زیدان درباره عملکرد وینیسیوس زننده تنها گل بازی هم گفت: من از گلی که او زد و در کل از عملکردش بسیار راضی ام. در عین حال از عملکرد آسنسیو و کارواخال نیز رضایت داشتم. زمانی که تعویض می کنیم برای این است که توانایی تیم بالا برود و تعویض های ما دقیقاً همین کار را انجام داد.

مصدومیت جدید ادن ازار موضوع دیگری بود که زیزو به آن اشاره داشت. او گفت: نمی توانم بگویم او چقدر خانه نشین خواهد بود. او در تمرینات قبل از بازی دچار مصدومیت شد که مصدومیتی عضلانی است و هیچ ربطی به مصدومیت قبلی اش ندارد. چنین اتفاقاتی برای بازیکنی که مدت ها بازی نکرده ممکن است رخ دهد. او از این اتفاق ناراحت است چون آماده بازی شده بود. با این حال باید آرامش خودمان را حفظ کنیم. مطمئناً او بعد از مدت کوتاهی برمی گردد.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در انتها درباره خروجی های احتمالی تیمش و موضوع فروش لوکا یوویچ هم گفت: نمی توانم بگویم که هیچ کسی از تیم ما جدا نخواهد شد. یوویچ هم فکر می کنم یکی از بازیکنان تیم ما است. من سرمربی تیم هستم و ترکیب را تعیین می کنم، ختم کلام. تا انتها بازار جابجایی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. فعلاً اما او بازیکن رئال مادرید است و برای ما بازی می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 41351

به "زیدان: بازی مان تماشایی نبود اما دریافت 3 امتیاز اهمیت داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: بازی مان تماشایی نبود اما دریافت 3 امتیاز اهمیت داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید