ساسکاچوان رکورد زد!

به گزارش مجله یک کامپیوتر، خبرها از این حکایت دارند که استان ساسکاچوان در جدیدترین و بزرگترین پذیرش مبتنی بر expression of interest خود، از 1000 متقاضی اکسپرس انتری که دارای سابقه کار در مشاغل مشخص بودند دعوت کرد تا درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و اقامت دائم کانادا ارائه کنند.

ساسکاچوان رکورد زد!

از این تعداد 986 دعوتنامه برای متقاضیان حاضر در سیستم اکسپرس انتری فدرال که در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان پروفایل جداگانه ثبت کرده بودند صادر شد. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان به این استان اجازه می دهد آندسته از متقاضیان مهاجرت کاری را که دارای مهارت های مورد نیاز بازار کار ساسکاچوان هستند انتخاب کند.

همچنین لازم به ذکر است این 986 دعوتنامه بیشترین تعداد دعوتنامه بود که تا کنون از طریق سیستم ابراز تمایل یا expression of interest برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان صادر شده است. در سال 2018 بود که از سیستم ابراز تمایل یا expression of interest رونمایی شد؛ این سیستم صف انتظار متقاضیان را برای راستاهای اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز مدیریت می کند.

لازم به ذکر است راستا اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان به سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری هم سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها یک ITA (یک دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

بد نیست بدانید داشتن پیشنهاد کار از کارفرمای ساسکاچوانی جزو الزامات و شرایط برای متقاضیان اکسپرس انتری نبوده است. اما داشتن سابقه کار در یکی از مشاغل واجد شرایط و در رابطه با رشته تحصیلی متقاضی جزو شرایط است. در پذیرش 17 اکتوبر برای متقاضیان اکسپرس انتری که در 12 شغل زیر سابقه کار داشته اند دعوتنامه صادر شده است:

 • مدیران خرده فروشی ها/عمده فروشی ها (NOC 0621)
 • مدیران رستوران ها/اغذیه فروشی ها (NOC 0631)
 • مدیران صنعت ساختمان (NOC 0711)
 • مدیران بخش کشاورزی (NOC 0821)
 • سایر کارمندان امور مالی (NOC 1114)
 • حسابداران/حسابرسان (NOC 1311)
 • تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعات (NOC 2171)
 • مددکاران اجتماعی (NOC 4212)
 • کودکیاران یا مربیان نونهالان (NOC 4214)
 • متخصصان فروش تکنیکال/ بنکداری (NOC 6221)
 • مکانیک های تجهیزات ماشین آلات سنگین (NOC 7312)
 • تعمیرکاران اتوبوس، کامیون و خودرو (NOC 7321)

لازم به ذکر است که حد اقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری که در پذیرش 17 اکتوبر دعوتنامه دریافت کردند در سیستم امتیازدهی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان 67 بوده است. این امتیاز بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه و ارتباطات داخل ساسکاچوان داده می شود. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان اعلام کرده است که امتیاز EOI یا پروفایل اببراز تمایل و شغل متقاضی دو عامل اصلی در انتخاب متقاضیان است. لازم به ذکر است اخیرا ساسکاچوان بیش از 200 شغل را به فهرست مشاغل مورد نیاز افزوده است: یک تغییر بزرگ! ساسکاچوان بیش از 200 شغل را به مشاغل مورد نیاز افزود.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 63578

به "ساسکاچوان رکورد زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساسکاچوان رکورد زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید