شکایت دوباره ایران از فدراسیون جهانی جودو به CAS

به گزارش مجله کامپیوتر، مسوولان فدراسیون جودو بار دیگر قصد دارند در اعتراض به محرومیت 4 ساله از سوی فدراسیون جهانی جودو، به دادگاه CAS شکایت نمایند.

شکایت دوباره ایران از فدراسیون جهانی جودو به CAS

به گزارش خبرنگاران، مسوولان فدراسیون جودو برای دومین مرتبه قصد دارند بار دیگر شکایتی را علیه فدراسیون جهانی جودو پس از صدور رای 4 ساله محرومیت ایران از کلیه میادین بین المللی در دادگاه CAS مطرح نمایند.

مسوولان فدراسیون جودو پس از هماهنگی های لازم و جلسات مشترک با مسوولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و مشاوره با وکلای مجرب ورزش به این نتیجه رسیدند که در فرصت باقی مانده برای احقاق حق قانونی جودو ایران بازهم در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) علیه این رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو که غیر منطبق با موازین حقوقی است، شکایت نمایند.

پیش از این و در پی اقدام فدراسیون جهانی جودو در محرومیت نامحدود جودوی ایران، فدراسیون جودو با پرداخت هزینه های مربوطه به دادگاه CAS شکایت کرد و دادگاه با بازگرداندن پرونده به فدراسیون جهانی ضمن مردود دانستن محدودیت نامحدود، خواهان صدور رای با قید زمان شروع و انتها شد که در نهایت کمیته انضباطی فدراسیون جهانی، جودوی ایران را از شهریور 1398 به مدت 4 سال محروم کرد.

صدور رای محرومیت 4 ساله جودوی ایران در حالی بود که وکیل پرونده از پیروزی عظیم برای جودوی ایران خبر داده بود!

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 57140

به "شکایت دوباره ایران از فدراسیون جهانی جودو به CAS" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت دوباره ایران از فدراسیون جهانی جودو به CAS"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید