طعنه مدیر سپاهان به پرسپولیس، ان شاالله روزی کلیه تیم ها با یک چشم دیده شوند!

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیر تیم فوتبال سپاهان گفت: متاسفانه پرسپولیس دو روز قبل از ورود به ایران، در خواست لغو مسابقه را داشت و بالاخره با فشارهایی که از بالا و پایین آوردند باعث تعویق بازی شد.

طعنه مدیر سپاهان به پرسپولیس، ان شاالله روزی کلیه تیم ها با یک چشم دیده شوند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رضا فتاحی در خصوص اتفاقات انتها بازی سپاهان و پرسپولیس، گفت: اول از کلیه طرفداران عزیزیمان که باعث دلگرمی ما می شوند تشکر می کنم. از چند روز قبل از برگزاری مسابقه طبق برنامه ای که سازمان لیگ اعلام نموده بود، متاسفانه پرسپولیس دو روز قبل از ورود به ایران، در خواست لغو مسابقه را داشت و بالاخره با فشارهایی که از بالا و پایین آوردند باعث تعویق بازی شد که به برنامه کادر فنی ما لطمه زد.

وی اضافه نمود: محرم نویدکیا اعلام نمود ما هیچ گونه اعتراضی به برنامه مسابقات با فاصله 2 هفته نداریم، ولی اینکه بیایند 4 روز قبل از بازی با فشار به تعویق بیندازند درست نبود. قرنطینه را بهانه کردند اما فدراسیون کلیه امکانات کمپ تیم ملی را در اختیارشان قرار داد. اعلام نمودند ما نمی توانیم تمرین کنیم که سایت فدراسیون این موضوع را تکذیب و اعلام نمود در کمپ تیم ملی تمرین کردند و کلیه امکانات در اختیارشان بوده است.

مدیر تیم سپاهان توضیح داد: بعد از اینکه بازی توسط سازمان لیگ به تعویق افتاد قرنطینه پرسپولیس هم به انتها رسید. باشگاه ما بعد از تعویق بازی هیچ گونه مصاحبه و اعتراض نکرد که این مساله سیاست باشگاه بود. نویدکیا اعتراض کرد که چرا دیر اعلام نمودند. سیاست مدیریت و سرمربی ما در این فصل دوری از هوچی گیری، هیجانات کاذب و موضع گیری های غیر اخلاقی بوده و با رفتار متین و دور از جنجال رسانه را منشا کارمان قرار دادیم و هرگونه اعتراض را از مجرای قانونی خودش دنبال می کنیم.

وی اضافه نمود: موضوع دوم؛ مصاحبه ها و بیانیه های قبل از مسابقه است. گفتند می خواهیم از تهران به اصفهان آب ببریم که یک موضوع فسیل شده است که بازیکنان اسبق آن باشگاه همه در خصوصش صحبت کردند. روز قبل از بازی از سازمان لیگ درخواست می نمایند امنیت ما را تامین کنید. مگر تیم پرسپولیس به کشور دشمن می خواهد برود؟ مردم اصفهان بیشترین شهید را در این کشور دادند. مردم با اخلاق، با فرهنگ و با شرف هستند. این حرف درستی نبود. با توجه به این مسائل آیا تنش های قبل از مسابقه از ما بود یا پرسپولیس؟

فتاحی گفت: ما همواره از بازیکنان سابق خودمان که در تیم های دیگر بازی می نمایند تقدیر می کنیم ولی مسئولان پرسپولیس در جلسه هماهنگی که متاسفانه به ساعت جلسه هم اهمیت ندادند و با یک ساعت و20 دقیقه تاخیر حاضر شدند، اعلام نمودند که انجام نگردد و گفتند باعث به هم خوردن تمرکز تیم می گردد. ما هم این کار را انجام ندادیم. در جلسه هماهنگی که با دو نماینده سازمان لیگ داودزاده و روشنک و کلیه عوامل هیات فوتبال استان و نیروی انتظامی برگزار گردید، پیروانی از نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد. نمی دانم چه شده که بعد از رفتن به هتل این صحبت ها را انجام می دهد؟

وی در خصوص اینکه آیا اتفاقات قبل از بازی باعث این جریانات شد، گفت: نویدکیا قرار بود در مصاحبه قبل از بازی از طرفداران خواهش کند که فقط تیم خودشان را تشویق نمایند. ولی بعد از بیانیه های پرسپولیس، نویدکیا گفت همه طرفداران بیایند مقابل هتل خودمان که مسئله ای برای پرپسولیس به وجود نیاید. خود من به سمت هتل پرپسولیس رفتم و شاهد حضور هیچ طرفدار سپاهان در آنجا نبودم. حتی نیروهای امنیتی به صورت شبانه روزی آنجا بودند. هیچ طرفداری از سپاهان نبود و فقط طرفداران پرسپولیس آنجا بودند و تیمشان را تشویق می کردند.

فتاحی اضافه نمود: تا لحظه خروج از هتل، از هتل به استادیوم و از استادیوم به فرودگاه، نیروهای امنیتی آنجا حضور داشتند. صبح روز مسابقه، داود زاده و روشنک که از آن ها تشکر می کنم در محل اسکان پرسپولیس حضور داشتند و شاهد آرامش کامل و حضور نیروهای انتظامی بودند. حتی سرپرست پرسپولیس این موضوع را به روشنک اعلام نمود. حتی بعد از آن، به هتل ما آمدند و جلسه ای هم با من و نوید کیا برگزار کردند.

مدیر تیم سپاهان در اعزام پرسپولیس مطرح نمود: کلیه عوامل انتظامی پرسپولیس را تا استادیوم اسکورت کردند و حتی راننده هم گفت هیچ مسئله ای جهت اعزام تیم نبود. در فیلم ها تعیین است که پرسپولیس خیلی راحت وارد استادیوم شد. پیروانی قبل از اعزام تیم به استادیوم برای طرفدارانشان سخنرانی و تشکر کرد. پرسپولیس یک ساعت و سی دقیقه قبل از مسابقه در استادیوم بود اما ما حدود 70 دقیقه در راه بودیم. مسیری که باید 25 دقیقه می رفتیم. ما منتظر ورود پرسپولیس به استادیوم شدیم و بعد وارد شدیم.

وی در پاسخ به افشین پیروانی که روی خط برنامه فوتبال برتر مطرح نمود قرار بود فرد دیگری روی خط بیاید و مدعی شد که فتاحی از روی متن صحبت می نماید، گفت: کسی برای من چیزی ننوشته است. اگر سمیعی می آمد ساکت هم پشت خط می آمد. من سرپرست تیم هستم و باید از تیمم دفاع کنم. تمام این ها را ما به بیانیه نیروی انتظامی ارجاع می دهیم. نیروی انتظامی از طرفداران دو تیم تقدیر و اعلام نمود هیچ گونه مورد امنیتی نبوده است.

فتاحی در خصوص درگیری های بعد از بازی گفت: اینکه می گویند من به خدمت داور رفتم باید بگویم رفتم و گفتم باید وقتی که بازیکن پرسپولیس خودش را زمین انداخت لحاظ می کردید. داور مسابقه شهادت بدهد. هیچ مسئله ای برای برگزاری مسابقه نبود. یک خبرنگار که آی دی کارت داشته وقتی فیلمبرداری می نماید، یکی از همراهان پرسپولیس که می گویید نمی دانیم چه کسی بوده به این خبرنگار حمله کرد. تنش ها از این جا آغاز شد ولی خوشبختانه درگیری فیزیکی نبود. نمی دانم دوستان به دنبال چه هستند. آیا می خواستند بازی را به خاطر دربی لغو نمایند؟

فتاحی در خصوص حضور یکی از همراهان سپاهان در کنار زمین، گفت: او در حال جدا کردن است. آقای پیروانی شرح بدهید آنکه به تصویر بردار ما حمله کرد که بود؟ آن فرد همراه تیم ما بوده و جدا می کرد. آقای پیروانی شما بگویید آن شخصی که ماسک پرسپولیس را زده و به فیلم بردار ما توهین می نماید کیست؟ در زمین چه کار می کرد؟

وی اضافه نمود: آقای پیروانی باید آن شخص را معرفی کند. او در رختکن پرسپولیس چه می نموده؟ دوربین مدار بسته در راهروها است. مراجع ذی صلاح نیروی انتظامی است و اعلام نمود هیچ مورد امنیتی نبود. ما 5 دوره قهرمان لیگ برتر شدیم. 11 دوره در آسیا بودیم. نایب قهرمان آسیا شدیم. در باشگاه های دنیا بودیم. عقده قهرمانی نداریم. به هرحال زمان همه چیز را تعیین می نماید. این فردی که نشان می دهید، در حال جدا کردن است.

فتاحی تاکید نمود: ناظر مسابقه مصاحبه کرد که هیچ درگیری فیزیکی نبود. تو را به خدا کمی هم به فکر تیم های شهرستانی باشید فقط تیم های پایتخت را نبینید. او ماساژور تیم ما است. نمی گوییم نمی دانیم و نمی شناسیم و با جرات می گویم که می خواست بازیکنان را از هم جدا کند. او بازیکنان ما را از آن منطقه جدا می کرد. دروغ نمی گوییم که همراه ما نیست.

مدیر تیم سپاهان در خصوص اظهارات نوید کیا در کنفرانس پس از بازی مبنی بر اینکه از نیمکت پرسپولیس به بازیکن داخل زمین می گفتند خود را زمین بینداز، گفت: نویدکیا را تمام ورزش دوستان و مردم ایران می شناسند. دروغ نمی گوید. مطمئن باشید او حرف غیر واقعی نمی زند. مطمئن باشید چنین صحبتی شده بود. از شما خواهش دارم تا انتها برنامه این شخصی که ماسک زده بود که به همراه سعید آقایی دوربین فیلمبردار را می شکند، توسط باشگاه پرسپولیس معرفی گردد.

وی در خصوص اینکه پیروانی گفت ما مسئولیت آن فرد را نمی پذیریم، پرسید: پس در رختکن پرسپولیس چه می کرد؟

فتاحی در پاسخ به اظهارات پیروانی خطاب به مجری برنامه فوتبال برتر گفت: شما جوابتان را گرفتید که می گوید از اختیارات تیم ما است. ما آنقدر جام گرفتیم که به این چیزها نمی نازیم. فوتبال متعلق به کلیه مردم و تیم های کشور است. اینکه یک تیم خودش را جدا از تیم های دیگر بداند درست نیست. حتی سهیل مهدی هم اعلام نمود برنامه ریزی سازمان لیگ برای یک تیم نیست. ان شاالله یک فدراسیون با موضوع باشگاه پرسپولیس تشکیل گردد و کلیه برنامه ریزی ها بر اساس نظر آن ها انجام گردد. ان شاالله روزی کلیه تیم ها با یک چشم دیده شوند و برنامه ریزی ها فقط متعلق به یک تیم نباشد.

مجله سرگرمی

مجله سرگرمی و تفریحی، همیشه به شادی
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 57877

به "طعنه مدیر سپاهان به پرسپولیس، ان شاالله روزی کلیه تیم ها با یک چشم دیده شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه مدیر سپاهان به پرسپولیس، ان شاالله روزی کلیه تیم ها با یک چشم دیده شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید