علیرضا جهانبخش: امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم، دیر به برایتون اضافه شدم

علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی داشته باشیم که اینگونه نشد.

علیرضا جهانبخش: امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم، دیر به برایتون اضافه شدم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: تیم کامل تر شده و امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی داشته باشیم، اما این اتفاق نیفتاد. با این حال امیدوارم بازی خوبی برابر بولیوی انجام دهیم و محک خوبی برای ما باشد.

بازیکن تیم ملی فوتبال در خصوص شرایط خودش در تیم فوتبال برایتون انگلیس گفت: شرایطم بهتر شده است. دیر به به لیگ انگلیس اضافه شدم، لیگی که خیلی سخت است. خدا را شکر با تمرینات سخت به شرایط خوبی رسیده ام و امیدوارم بتوانم این مسیر را ادامه دهم. از طرفی، بحث بازی های تیم ملی در جام ملت هاست و می دانم این تورنمنت چقدر برای مردم ایران مهم است. برای خودم هم به شخصه مهم است و در وهله اول افتخار می کنم که برای تیم ملی بازی می کنم و امیدوارم نتایج خوبی هم در جام ملت های آسیا کسب کنیم.

جهانبخش در واکنش به اینکه حریفان ایران در جام ملت ها بازی های تدارکاتی و قوی برگزار می نمایند، گفت: ابتدای صحبت هایم اشاره کردم که امیدوار بودم در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم. هر چقدر بازی های دوستانه برگزار کنیم، محک خوبی برای ما خواهد بود. حریفان ما با تیم های بزرگ بازی می نمایند، اما این شرایط برای ما فراهم نیست. پیش از جام جهانی این شرایط وجود داشته و چیز جدیدی نیست. مسئولان ذی ربط کوشش خود را می نمایند و امیدوارم در اردوی بعدی، بتوانیم بازی خوبی برگزار نموده و محک بخوریم.

جهانبخش ادامه داد: در اردوی فعلی، یک بازی را از دست دادیم. پیش از شروع جام ملت ها، 15 روز اردو خواهیم داشت و باید با این شرایط سخت، خودمان را آماده کنیم، آن هم در شرایطی که انتظارات از تیم ملی بالاست. بازیکنان هم انتظاراتی برای انجام بازی های دوستانه دارند.

هافبک - مهاجم تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت های آسیا را دارد یا نه، گفت: می دانیم در وهله اول انتظارات بالاست. وقتی حرف از امکانات و بازی های دوستانه می زنیم، برای این است که شرایطی فراهم گردد تا بازیکنان با برگزاری بازی های تدارکاتی، با اعتماد به نفس بیشتری پا به یمدان بگذارند. قطعا ما تیمی داریم که کادر فنی و بازیکنان باکیفیت دارد. همه باید دست به دست هم دهند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم. نشان داده ایم با حداقل ها کوشش مان را نموده ایم. تیم ملی در سه، چهار سال اخیر، تیم اول آسیا بوده و امیدوار هستیم در جام ملت ها به مراحل بالاتر برویم. هدف مان این است که در جام ملت ها تا مراحل آخر بالا برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیرضا جهانبخش: امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم، دیر به برایتون اضافه شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا جهانبخش: امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم، دیر به برایتون اضافه شدم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید