علی دایی سرمربی پرسپولیس می گردد؟

به گزارش مجله یک کامپیوتر، رضا درویش در خصوص حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: چالش های زیادی پیش رویمان واقع شده است، امیدوارم با احکامی که سجادی برای اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صادر نموده اند و بعلاوه استفاده از تمام پتانسیل اهالی فوتبال و به خصوص دوستداران پرسپولیس با حمیت و وفاق در تیم این مسائل را یک به یک حل کنیم. بعلاوه تاکید سجادی وزیر ورزش و کمیسیون فرهنگی و ورزش مجلس نیز از دیگر دغدغه های همه مردم و طرفداران پرسپولیس است و می خواهیم این مسائل را مرتفع کنیم تا به تیم و طرفداران آرامش بدهیم.

علی دایی سرمربی پرسپولیس می گردد؟

وی در خصوص اینکه در برنامه کوتاه مدت قرار است چگونه کار نمایند و گفته می گردد قرارداد کارگزار پرسپولیس با استعفای صدری لغو شده، گفت: من این مسأله را نمی دانم، اما کارگروه های حقوقی و مالی به موازات هم در باشگاه تشکیل شده تا اگر امکان داشته باشد با همین اسپانسر کار را ادامه بدهیم و یا در غیر این صورت با کارگزاران دیگر که در پی حضور در پرسپولیس هستند کار کنیم. مسائل عدیده ای در باشگاه پرسپولیس به وجود آمده که باید آنها را رفع کنیم. وظیفه خود می دانم که از آقای صدری دوست و برادرم که تا دیروز در باشگاه پرسپولیس زحمت می کشیدند تشکر کنم.

درویش در خصوص اینکه آیا محتمل است که پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا برگردد یا نه و چقدر می توان امیدوار بود، گفت: این مسائل یک سیکل اداری دارند و این مسأله اتفاقی نیست که من بخواهم چیزی را از جایی بلند کنم و در جای دیگری بگذارم، بلکه فرایند اداری آن باید طی گردد. از حقوق دانان مجربی که سراغ داریم استفاده خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: کسانی که سال ها کارشان چنین مسائلی بوده و در حقوق ورزش بین الملل سررشته دارند دعوت می کنیم تا ببینیم آیا راهی وجود برای برون رفت از این ماجرا وجود دارد یا نه. تمام هم و غم خود را برای حل این مشکل که مشکل بسیار بسیار سنگینی است می گذاریم و کوشش می کنیم این مسأله را حل کنیم. می دانم نه تنها باشگاه پرسپولیس بلکه وزارت ورزش، دولت و خانه ملت هم تمام هم و غم خود را برای حل این مشکل می گذارد.

مدیرعامل نو باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعه بازگشت علی دایی به پرسپولیس به جای یحیی گل محمدی در گفت وگو با شبکه سه پاسخ داد: چنین چیزی امکان پذیر نیست. گل محمدی و کادر فنی شان در زعم خود علی دایی یکی از برترین کادرهای فنی ایران و آسیا هستند و ما مستحکم تر با این کادر کارمان را ادامه می دهیم تا ششمین قهرمانی را کسب کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 70507

به "علی دایی سرمربی پرسپولیس می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی دایی سرمربی پرسپولیس می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید