علی نژاد: اهمیت باشگاه استقلال برای وزارت ورزش بسیار زیاد است

به گزارش مجله کامپیوتر، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه سرپرستان قبلی و جدید دفتر امور مشترک فدراسیون ها و آموزش و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در دفتر مهدی علینژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای این وزارتخانه برگزار گردید.

علی نژاد: اهمیت باشگاه استقلال برای وزارت ورزش بسیار زیاد است

به گزارش گروه ورزشی مجله کامپیوتر، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این مراسم مهدی علینژاد ضمن تشکر از زحمات صادقانه احمد سعادتمند و سیدمحمد شروین اسبقیان گفت: امیدوارم این دو که از مدیران قدیمی ورزش کشور هستند در سمت های جدید خود پیروز باشند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: دفتر مشترک فدراسیون ها و دفتر استعدادیابی و آموزش دو اداره کل بسیار مهم هستند که امیدوارم مدیران جدید هم بتوانند در این سمت مثل مدیران قبلی پیروز باشند. جابجایی همواره هم برای سیستم و هم برای افراد خوب است تا انگیزه ها از بین نرود.

وی اضافه کرد: اهمیت باشگاه استقلال برای وزارت ورزش بسیار زیاد است و به همین دلیل یکی از مدیران قدیمی و پیروز ورزش را در این باشگاه گماردیم. همچنین فدراسیون جانبازان و معلولین محور ورزش های پارالمپیکی است و با جامعه هدف زیاد بسیارزیادی که در اختیار دارد بسیار مهم است.

علینژاد در خاتمه گفت: انتصاب علیرضا خسروی و حسن رنگرز به صورت همزمان در این دو اداره کل پیغام مهمی داشت. اولی نگاه به نیروهای متخصص درون وزارت ورزش و دومی استفاده از قهرمانان کارکشته ورزش کشور را از بیرون نشان داد. نگاه دولت به جوان هاست و وزارت ورزش نشان داد همه متخصصان چه درون سیستم چه از بیرون دیده می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 خرداد 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27553

به "علی نژاد: اهمیت باشگاه استقلال برای وزارت ورزش بسیار زیاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: اهمیت باشگاه استقلال برای وزارت ورزش بسیار زیاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید