فرنگی کاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از ساعت 8 صبح فردا (شنبه) با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر شیان چین شروع می گردد.

فرنگی کاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 10 کشتی گیر حضور دارند، رضا خدری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف الهام بهرام اف دارنده مدال نقره جوانان دنیا از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان مانجیت از هند و آسان سلیمان اف از قرقیزستان روبرو می گردد.

در وزن 63 کیلوگرم سامان عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده کشتی میان یوشیکی یامادا از ژاپن و مازیتوف از تاجیکستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی در این دور در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان ارباتو تیو از چین و کودایبرگن تورسینوف از قزاقستان می رود. در این وزن 9 کشتی گیر شرکت نموده اند.

در وزن 77 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، محمدعلی گرایی در دور نخست به مصاف کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده دیدار میان بیلان نالگیف از ازبکستان و ریدونگ ژانگ از چین سرشاخ می گردد.

در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دیدار نخست به مصاف فی پنگ دارنده مدال برنز آسیا از چین می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده ماتسو سومی دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن و هیا گئون پارک از کره جنوبی مبارزه می نماید. در این وزن 10 نفر حضور دارند.

در وزن 130 کیلوگرم که 8 کشتی گیر شرکت نموده اند، امیر قاسمی منجزی در دور اول با مورات رامونوف دارنده مدال نقره آسیا از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان مین سئوک کیم دارنده مدال برنز دنیا و بازی های آسیایی از کره جنوبی و ریوتا کونو از ژاپن می رود.

بانیما

قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 6891

به "فرنگی کاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرنگی کاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید