فریدخمامی: پس از سال ها درهای فدراسیون به روی اهالی کاراته باز شده است، هیچ تبعیضی بین تیم های پایه و بزرگسالان قائل نیستیم

به گزارش مجله کامپیوتر، دبیر سازمان تیم های ملی کاراته گفت: پس از سال ها درهای فدراسیون به روی اهالی کاراته باز شده و خرد جمعی جای تصمیمات انفرادی را گرفته است.

فریدخمامی: پس از سال ها درهای فدراسیون به روی اهالی کاراته باز شده است، هیچ تبعیضی بین تیم های پایه و بزرگسالان قائل نیستیم

مازیار فرید خمامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد تشکیل سازمان تیم های ملی کاراته گفت: یکی از اقدامات خوب فدراسیون تشکیل سازمان تیم های ملی است. با توجه به گسترش تورنمنت های بین المللی و لزوم آماده سازی مطلوب تیم های ملی، طرح تشکیل این سازمان مطرح و در نهایت با موافقت طباطبایی اجرایی شد. در مجموع باید گفت سازمان تیم های ملی می تواند به بهتر شدن امور در تیم های ملی کاراته یاری کند.

وی اضافه نمود: از جمله اهداف این سازمان مشخص سیاست های کلی و راهبردی در امور تیم های ملی، کوشش در جهت ارتقای شرایط کمی و کیفی حوزه فنی و اردوهای تیم ملی است. فرایند انتخاب سرمربیان، مربیان، روانشناسان، آنالیزورها، مشاوران و سرپرستان تیم های ملی نیز در سازمان تیم های ملی مطرح، آنالیز و در نهایت گزینش خواهند شد. همه اینها نشان دهنده اهمیت صندلی سازمان تیم های ملی در فدراسیون کاراته است.

دبیر سازمان تیم های ملی کاراته ادامه داد: در یک سال گذشته فدراسیون کاراته با تشکیل کمیته های مختلف تصمیم به بازسازی ساختار داخلی خود گرفت و نقطه عطف این کار استفاده از بزرگان، پیشکسوتان و قهرمانان کاراته در تمام کمیته ها است. پس از سال ها درهای فدراسیون به روی اهالی کاراته باز شده و خرد جمعی جای تصمیمات انفرادی را گرفته است. دیگر قرار نیست یک نفر برای همه تصمیم بگیرد، حالا خود اهالی کاراته برای این رشته ورزشی تصمیم گیری می نمایند.

فریدخمامی در مورد زمان تشکیل اردوهای تیم ملی در رده های پایه نیز عنوان داشت: برگزاری اردو و مسابقات رده های پایه منوط به اعلام برنامه از سوی فدراسیون دنیای و فدراسیون آسیایی است. ابتدا باید این برنامه اعلام گردد تا پس از آن درباره تشکیل اردوها و مسابقات این رده سنی تصمیم گیری کرد.

دارنده نخستین مدال طلای تاریخ کاراته ایران در بازی های آسیایی تاکید نمود: به عنوان دبیر سازمان تیم های ملی خدمت تمام ورزشکاران و مربیان فعال در رده های سنی عرض می کنم که فدراسیون کاراته و شخص آقای طباطبایی هیچ تبعیضی میان تیم های بزرگسالان و رده های پایه قائل نیست. مطمئن باشید به محض اعلام برنامه رده های سنی، تمام امکانات در اختیار رده های سنی قرار خواهد گرفت.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 52015

به "فریدخمامی: پس از سال ها درهای فدراسیون به روی اهالی کاراته باز شده است، هیچ تبعیضی بین تیم های پایه و بزرگسالان قائل نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریدخمامی: پس از سال ها درهای فدراسیون به روی اهالی کاراته باز شده است، هیچ تبعیضی بین تیم های پایه و بزرگسالان قائل نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید