قمری: شاید در مصوبات مجمع فدراسیون دوچرخه سواری بازنگری داشته باشیم، با کادر فنی تیم های ملی جلسه می گذاریم

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از احتمال بازنگری در مصوبات مجمع این فدراسیون اطلاع داد.

قمری: شاید در مصوبات مجمع فدراسیون دوچرخه سواری بازنگری داشته باشیم، با کادر فنی تیم های ملی جلسه می گذاریم

خسرو قمری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با بیان اینکه فعالیت های دوچرخه سواری در اردوها و مسابقات در حوزه قهرمانی و همگانی با توجه به شیوع ویروس کرونا فعلاً منتفی است، گفت: روز یکشنبه هفته پیش رو جلسه ای با کادر فنی تیم های ملی خواهیم داشت تا برنامه ریزی لازم برای المپیک و همچنین بازی های آسیایی 2022 چین صورت بگیرد. همچنین قرار است بخش نامه هایی به استان ها و باشگاه ها بفرستیم تا ورزشکاران در یک فضای معین تمرین نمایند و از آمادگی دور نشوند.

وی با اشاره به اینکه کرونا باعث شده است هیچ اردو و مسابقه ای برگزار نگردد، ادامه داد: شرایطی که الان رقم خورده، خارج از آن فضایی است که در مصوبات مجمع سال گذشته فدراسیون دیده بودیم. به همین دلیل امکان دارد احتیاج باشد که یک بازنگری در مصوبات مجمع داشته باشیم تا شاید موردی حذف یا اضافه گردد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درباره احتمال مسابقات جاده قهرمانی آسیا که این پیشنهاد میزبانی بخش مردان را داده بود، گفت: مسابقات ابتدا قرار بود فروردین ماه امسال در مالزی برگزار گردد که کنفدراسیون آسیا در اواخر بهمن ماه خبر از لغو آن به دلیل شیوع ویروس کرونا داد. ما پس از این اتفاق، پیشنهاد دادیم که رقابت های بخش مردان را در جزیره کیش میزبانی کنیم و پیشنهاد مسابقات بانوان را نیز بحرینی ها دادند. به هرحال با توجه به اینکه همه مسابقات در سراسر جهان تا سه ماه آینده لغو شده است، فعلاً پاسخی به پیشنهاد ما داده نشده و شاید مسابقات امسال به طورت کلی لغو گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 12 خرداد 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 28291

به "قمری: شاید در مصوبات مجمع فدراسیون دوچرخه سواری بازنگری داشته باشیم، با کادر فنی تیم های ملی جلسه می گذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمری: شاید در مصوبات مجمع فدراسیون دوچرخه سواری بازنگری داشته باشیم، با کادر فنی تیم های ملی جلسه می گذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید