لزوم اخذ تست کرونا از پرسنل عملیاتی شهرداری

به گزارش مجله یک کامپیوتر، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اعلام نمود: روز گذشته از همه پرسنل شورای شهر تست کرونا گرفته شده اما باید از همه پرسنل خط مقدم عملیات مقابله با کرونا در شهرداری نیز این تست اخذ شود.

لزوم اخذ تست کرونا از پرسنل عملیاتی شهرداری

به گزارش خبرنگاران، احمد مسجد جامعی صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در صف مقدم مقابله با کرونا قرار دارند، گفت: از سوی دیگر رانندگان حمل و نقل عمومی، تاکسی، اتوبوس، کارگران فضای سبز، پسماند، کارگران میوه و تره بار، متصدیان فروشگاه شهروند و نظافت گران شهر نیز در خط مقدم مقابله با کرونا هستند؛ اما کمتر از آنها یاد می شود.

وی با بیان این که یک مسجد با حداقل 50 نمازگزار تعطیل می شود؛ اما آیا مترو، اتوبوس با این که حجم بیشتری از مسافران را جابجا می کنند نباید تعطیل شوند؟ گفت: هزینه های پر خطر ادامه فعالیت این گونه افراد را چه کسی می دهد؟

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این که روز گذشته از کارکنان شورا تست کرونا گرفتند و از این بابت متشکریم گفت: اما باید از همه پرسنل که در خط مقدم هستند نیز تست کرونا گرفته شود آیا کسی به راننده تاکسی توجه می کند؟ آیا افرادی که کیسه های زباله بیمارستانی را جابجا می کنند مورد توجه قرار می گیرند؟

وی اضافه نمود: وقتی برای خاکسپاری فردی که مبتلا به کرونا بوده به بهشت زهرا می رویم می گویند که تعداد کمی در مراسم تشییع شرکت کنند و با فاصله یک و نیم متر از یکدیگر و سه متر از قبر بایستند اما برای کسانی که خاکسپاری را انجام می دهند فکری کرده ایم؟

مسجدجامعی با بیان این که برخی خاموش و سر به زیر در این روزهای کرونایی مشغول به فعالیت هستند، گفت: ضمن ارج نهادن به قدر و منزلت الهی اقدامشان باید تقدیر شایسته ای از این افراد صورت گیرد و می ببنید که می گویند چند نفر از رانندگان تاکسی یک راننده خودرو سرویس و تعدادی از رانندگان اتوبوس مبتلا به کرونا شده اند و باید امکانات خاصی به آنها بدهیم.

وی اضافه نمود: باید نیروهای خدماتی که جان باخته کرونا نیز هستند به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گیرند.

دکتر برای تو

دکتر برای تو | مجله خبری و پزشکی دکتر برای تو

bestcanadatours.com

مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا
منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27654

به "لزوم اخذ تست کرونا از پرسنل عملیاتی شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم اخذ تست کرونا از پرسنل عملیاتی شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید