ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟

به گزارش مجله کامپیوتر، فعالیت بانوان در رشته بوکس در تمام استان های کشورمان از جمله خوزستان غیر قانونی است.

ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، فعالیت بانوان در رشته ورزشی بوکس در ایران ممنوع است و این ممنوعیت باعث شده عده ای به صورت غیر قانونی این رشته را پیگیری کنند. در بین بانوان ایرانی استعداد خوبی برای راه اندازی بوکس بانوان وجود دارند، اما این آغاز نیاز به زیرساخت های بنیادی دارد.

در دوره مدیریت حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس مجوزهای لازم برای پوشش اسلامی بانوان از سوی فدراسیون جهانی دریافت شد. لباس طراحی شده بانوان مانند البسه تیم ملی ووشو بانوان کشورمان است، اما آغاز فعالیت قانونی بوکس بانوان در ایران در انتظار تایید وزارت ورزش و جوانان است.

طی روزهای گذشته خبری با عنوان ممنوعیت فعالیت بوکس بانوان در استان خوزستان منتشر شد و بین برخی رسانه ها دست به دست شد. اساسا این خبر اشتباه است چرا که هیچ فعالیت قانونی برای بوکس بانوان وجود ندارد.

البته ماجرای این خبر از ابلاغیه فدراسیون بوکس به هیئت های استانی سرچشمه می گیرد. ماجرا از این قرار است که فدراسیون برای جلوگیری از فعالیت های اندک غیر قانونی در برخی استان ها از جمله خوزستان ابلاغیه ای را به هیئت های استانی ارسال و آن ها را موظف به جلوگیری از فعالیت غیر قانونی می کند.

اسلیم فا

اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

فیس راز

فیس راز | گفتگو و همدلی راه حل رفع همه مشکلات
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 32939

به "ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید