معادله لیگ قهرمانان آسیا پیچیده تر شد، احتمال عدم شروع دوباره مسابقات از مرداد یا شهریور

به گزارش مجله کامپیوتر، منابع موثق در کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از احتمال عدم از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان حتی تا ماه های آگوست و سپتامبر (مرداد و شهریور) خبر می دهند.

معادله لیگ قهرمانان آسیا پیچیده تر شد، احتمال عدم شروع دوباره مسابقات از مرداد یا شهریور

به گزارش مجله کامپیوتر و به نقل از روزنامه الرایه قطر، تکلیف AFC برای از سرگیری دیدارهای فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا که در هفته دوم مرحله گروهی با همه گیری جهانی ویروس کرونا متوقف شد، همچنان معین نیست.

مشکل کنفدراسیون فوتبال آسیا مربوط به نحوه از سرگیری لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی یا ادامه سیستم قبلی در ماه های آگوست یا سپتامبر (مرداد و شهریور) نیست. هرچند این تاریخ های موردانتظار فدراسیون های فوتبال قاره آسیا است اما AFC در وهله نخست منتظر معین شدن دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 از سوی فیفا است.

روزنامه الرایه قطر سپس به نقل از منبع خبری درون کمیته مسابقات AFC نوشت: معین نشدن زمان برگزاری دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا از سوی فیفا باعث شده AFC در موقعیت دشواری برای انتخاب زمان از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان قرار بگیرد. بر اساس گزارش بعضی منابع خبری حتی احتمال عدم از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا تا ماه های آگوست و سپتامبر وجود دارد. تا زمانی که فیفا تکلیف دیدارهای ملی را معین نکند AFC نمی تواند درباره سرنوشت لیگ قهرمانان تصمیمی بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مرداد 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 32445

به "معادله لیگ قهرمانان آسیا پیچیده تر شد، احتمال عدم شروع دوباره مسابقات از مرداد یا شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معادله لیگ قهرمانان آسیا پیچیده تر شد، احتمال عدم شروع دوباره مسابقات از مرداد یا شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید