پتانسیل های گردشگری سلامت جزیره کیش در نمایشگاه بین المللی عمان

به گزارش مجله کامپیوتر، از دوم تا چهارم مهر در مسقط پایتخت عمان، هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان هلث 2018 برگزار می گردد.

پتانسیل های گردشگری سلامت جزیره کیش در نمایشگاه بین المللی عمان

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

در نمایشگاه و همایش بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان 2018 ظرفیت ها و امکانات جزیره کیش در زمینه گردشگری سلامت معرفی می گردد.

با هدف معرفی امکانات و پتانسیل های این جزیره در زمینه گردشگری به ویژه گردشگری سلامت در این نمایشگاه سازمان هایی مانند سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه این سازمان از جمله شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، هواپیمایی کیش و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره کیش و همچنین بعضی مراکز ارائه خدمات گردشگری، کلوپ های تفریحات دریایی با تجهیزات غیرموتوری و شرکت داروسازی کیش مدیفارم در این نمایشگاه شرکت می نمایند.

نمایشگاه عمان هلث 2018 در فضایی به وسعت 3 هزار مترمربع برگزار می گردد که غرفه سازمان منطقه آزاد کیش نیز با وسعت 60 متر مربع در این نمایشگاه فرصتی ارزشمند برای معرفی محصولات و خدمات، شناخت فرصت های تجاری جدید و گسترش شبکه های بازرگانی با کشورهای حاشیه خلیج فارس است.

شرکت نمایندگان در این نمایشگاه محصولات و خدمات خود را در زمینه های تکنولوژی و خدمات پزشکی، کالاهای مصرفی بیمارستانی، داروهای تقویتی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، محصولات مراقبتی زنان، انجمن ها، بیمارستان ها، مراکز اقامتی، مراکز توانبخشی، تجهیزات باشگاه های ورزشی و مدیریت بهداشت در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

از جمله اهداف سازمان منطقه آزاد کیش برای شرکت در این رویداد مهم علمی و مالی، توسعه گردشگری به خصوص گردشگری سلامت به عنوان سومین صنعت مالی کشور، قرار دریافت جزیره کیش در فهرست کشورهای مقصد جهت اعزام بیمار از عمان، صادرات خدمات پزشکی و گردشگری جزیره کیش، دستیابی به سهم مناسب از بازار سلامت عمان با توجه به قرابت جغرافیایی و فرهنگی و مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های پزشکی، دارویی و تجهیزات عمان است.

کنفرانس پزشکی و سلامت عمان با چشم انداز سال 2050 دولت هم تراز و همسو است و با هدف مباحثه در جهت بهبود فعالیت های بخش پزشکی و همچنین آنالیز چالش ها در این زمینه است.

نمایشگاه عمان هلث در سال 2009 به ثبت رسیده و توانست گواهی UFI را در سال 2013 دریافت کند.

این نمایشگاه که هشتمین دوره آن از دوم مهر سال جاری در مسقط شروع می گردد تنها نمایشگاهی است که شرکت جهانی صنعت نمایشگاهی آن را تایید و گواهی نموده و پیشروترین نمایشگاه سلامت و پزشکی در عمان است.

منبع: کجارو / خبرگزاری آریا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 15627

به "پتانسیل های گردشگری سلامت جزیره کیش در نمایشگاه بین المللی عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پتانسیل های گردشگری سلامت جزیره کیش در نمایشگاه بین المللی عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید