مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

به گزارش مجله کامپیوتر، کافه Eat at Americas Table که به تازگی بازسازی شده غذاهای سراسر کشور را سرو می کند، از کباب گرفته تا سالاد بار با سبزیجات فصل، آشپزی جنوب غرب، با بومیان آمریکایی و مکزیکی که در تنور پخته می شود . یک کافه جاز LeRoy Neiman نیز وجود دارد که با خوراکیهای الهام گرفته از نیواورلئان سرویس می دهدو برای اطلاعات بیشتر درباره رستوران ها و ناهار خوری های نزدیک مرکز ملی به وب سایت آنها مراجعه نمایید .

مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

برای هر سنی مورد پسند است، با استفاده از مناظر، صداها و احساسات به بررسی تاریخ حمل و نقل در ایالات متحده از سال 1870 تا کنون می پردازد.

هر طبقه اکنون دارای یک موضوع اصلی است: طبقه اول با نوآوری هایی همراه است که شامل تاریخچه تجارت آمریکایی و نمایش نکات بارز اختراع است. فضاهای آموزشی مانند مرکز مطالعات نوآوری لملسون، پروژه بنیاد پاتریک اف تیلور، مرکز کنفرانس جانسون و مرحله عملکرد و Plaza Wallace H. Coulter را بیابید. طبقه دوم یک ساله روی مضمون ملتی که با هم می سازیم متمرکز است. سوال اصلی این گالری این است که ما می خواهیم چه نوع ملتی باشیم؟ میز ناهارخوری گرینزبورو یکی از مصنوعات نگهداری شده در این طبقه است، همراه با نمایشگاه هایی در مورد تاریخچه مشارکت شهروندان، دموکراسی و مهاجرت .

موزه ملی تاریخ آمریکا میزبان طیف گسترده ای از برنامه های عمومی است، از تظاهرات و سخنرانی ها گرفته تا داستان سرایی و جشنواره ها. برنامه های موسیقی شامل گروه های موسیقی مجلسی، ارکستر جاز، گروه کر آژانس های موسیقی، هنرمندان فولکلور و بلوز، خوانندگان بومی آمریکا، رقصنده ها و ... است.

منبع مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 67798

به "مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید