ملی پوشان پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی

به گزارش مجله کامپیوتر، سعید فتاحی، مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید: به خاطر همزمانی این تاریخ با اردوهای تیم ملی، درخواست کردیم ملی پوشان پرسپولیس یا سپاهان، در اختیار باشگاه شان باشند.

ملی پوشان پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی

ملی پوشان پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی

با اعلام مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، ملی پوشان تیمی که راهی فینال جام حذفی گردد (پرسپولیس یا سپاهان) در اردوی تیم ملی حضور نخواهند یافت.

سعید فتاحی، مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره برگزاری فینال جام حذفی که با فیفادی و حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی همزمان شده است، می گوید: به خاطر اینکه بازی ها با شب قدر همزمان نگردد، برنامه بازی نیمه نهایی جام حذفی بین پرسپولیس و سپاهان تغییر کرد. فینال جام حذفی هم 12 خرداد برگزار می گردد.

او همچنین تأکید می نماید: به خاطر همزمانی این تاریخ با اردوهای تیم ملی، درخواست کردیم ملی پوشان پرسپولیس یا سپاهان که قطعاً یکی از آنها فینالیست می شوند، در اختیار باشگاه شان باشند.

مسئول مسابقات سازمان لیگ درباره تهدید باشگاه داماش مبنی برعدم شرکت در فینال جام حذفی در اعتراض به اشتباه داوری تأکید می نماید: متأسفانه این موضوع دارد به یک رویه تبدیل می گردد. سال گذشته هم تیم خونه به خونه این رویه را رفت ولی در نهایت در فینال شرکت کرد. هنوز باشگاه داماش به صورت رسمی چیزی به ما اعلام نکرده است. امیدواریم تیم خوب داماش در فینال حاضر گردد. اگر هم حاضر نگردد عواقبش در قانون پیش بینی شده است.

200 - 2

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 8165

به "ملی پوشان پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید