مهاجری: حتماً باید دایی و قلعه نویی باشم تا صدای اعتراضم شنیده گردد، مقابل فولاد مستحق مساوی هم نبودیم و باید می بردیم

به گزارش مجله کامپیوتر، محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی اعتقاد دارد عدالت در بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان رعایت نشده است.

مهاجری: حتماً باید دایی و قلعه نویی باشم تا صدای اعتراضم شنیده گردد، مقابل فولاد مستحق مساوی هم نبودیم و باید می بردیم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از تبریز، محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: امروز به نظرم عدالت فوتبال رعایت نشد و روی یک لحظه غفلت متأسفانه بازی را از دست دادیم. بارها و بارها از روش های مختلف و کارهای ترکیبی صاحب موقعیت شدیم، اما متأسفانه به گل نرسیدیم. من به فولاد تبریک می گویم، اما امروز اگر این بازی سه روز دیگر ادامه داشت ما به دلایل مختلف نمی توانستیم به دروازه فولاد برسیم.

وی ادامه داد: هر زمان که به دروازه فولاد نزدیک شدیم متأسفانه با سوت هایی از سوی داور روبرو شدیم. ما روزهای بدتر از این هم باختیم. ما به داور خسته نباشید گفتیم، اما مسئله من با تیم داوری این است که اگر با محروم کردن من کار درست می گردد مرا محروم نمایند، ولی من باید از تیمم دفاع کنم. من همواره سعی کردم خویشتندار باشم، اما وقتی به چهره بازیکنانم نگاه می کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. وقتی اوت می انداختیم خطا می گرفتند! وقتی داور در بازی با پیکان در دقیقه 95 هند گرفت، اگر در این بازی در دقیقه 90 پنالتی می گرفت، چه اتفاقی می افتاد؟

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی خاطر نشان کرد: چرا ما باید از قضاوت داوران خوب محروم باشیم. نمی گویم که داوران جوان برای ما سوت نزنند. چرا سه قضاوت آخر یک داور باید برای ما باشد؟ وقتی به داور می گوییم خطا نگرفتید می گوید که آوانتاژ داده ام، ولی ما در آن صحنه به ضربه خطا احتیاج داشتیم نه آوانتاژ. شما ببینید دروازه بان فولاد پس از اینکه برای وقت کشی از داور کارت زرد گرفت، 30 ثانیه هم با داور پشت دروازه حرف زد و دوباره وقت را تلف کرد. داوران باید بازی را مدیریت نمایند. من هیچ وقت نخواستم که برای ما سوت بزنند.

مهاجری با بیان اینکه این قدر ما را تحت فشار می گذارند تا مجبور شویم لب به اعتراض باز کنیم، توضیح داد: ما نمی خواهیم باخت را توجیه کنیم. ما اشتباه کردیم، گل خوردیم و باختیم. بازیکنان ما خوب بازی کردند و به خصوص در نیمه دوم فولاد در زمین خودش حبس بود و موقعیت های خوبی ساختیم، اما داور خوب سوت نزد و یک پنالتی هم برای ما نگرفت. واقعاً خستگی در تن مان می ماند به خاطر اینکه ناحق سرمان بریده می گردد. حتماً باید من علی دایی و امیر قلعه نویی باشم تا صدای اعتراضم شنیده گردد.

وی ادامه داد: ما از کمیته داوران چند بار خواستیم که برای ما هم احترام قائل شوند. اگر یک داور در جهان آمد و سه بازی آخرش در لیگ برتر را برای یک تیم سوت زد، حاضرم به اندازه هر چیز که شما بگویید تاوان بدهم. کسانی که کادر داوری را می چینند حواس شان نیست و تاس می اندازند و داور انتخاب می نمایند! داوری که همجوار استان ماست انتخاب می نمایند تا هم برای ما و هم بازی تراکتورسازی سوت بزند. ما به ناحق باختیم، برای فولاد احترام قائلیم اما آنها امروز حقی برای برد نداشتند. فولادی ها در یک صحنه خوب کار کردند و به گل رسیدند، اما در دقایق دیگر بازی تیم ما بهتر بود.

ما چون نه شانس کسب سهمیه داریم و نه سقوط می کنیم هر بلایی می خواهند سرمان می آورند.، سرمربی ماشین سازان با بیان این جمله یادآور شد: ما در هفته های آینده با چهار تیم صدر جدولی بازی داریم. چطور باید روحیه بازیکنان را افزایش دهیم؟! در بازی با پرسپولیس روی کنعانی زادگان خطا شد، ولی خطا نگرفتند. شما دارید روحیه را از بازیکنان ما می گیرید. من نمی گویم که داوران همه چیز را به نفع ما بگیرند، اما نباید یک صحنه 50-50 را هم به نفع ما سوت زده گردد؟ ما شرمسار مردمی شدیم که به استادیوم آمدند.

مهاجری در پایان توضیح داد: تا ما می آییم طرفداران را برای حضور در استادیوم جلب کنیم این اتفاقات می افتد. ما امروز مستحق مساوی هم نبودیم بلکه باید می بردیم، ولی متأسفانه از داوری متضرر شدیم. ما کمیت را بالا برده ایم، اما کیفیت را نه. داور پشت دروازه کجا باید یاری کند؟! از طرفی می گویید مشکل بودجه داریم، ولی تعداد داوران را از چهار داور به شش داور تغییر می دهید. با این حال هیچ تغییری در کیفیت داوری نداشته ایم.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 5989

به "مهاجری: حتماً باید دایی و قلعه نویی باشم تا صدای اعتراضم شنیده گردد، مقابل فولاد مستحق مساوی هم نبودیم و باید می بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: حتماً باید دایی و قلعه نویی باشم تا صدای اعتراضم شنیده گردد، مقابل فولاد مستحق مساوی هم نبودیم و باید می بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید