میزبانی مسابقات آسیایی یک امتیاز مثبت برای هندبال ایران است

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، لژیونر ایرانی تیم اورامان اسپور که با این تیم به عنوان قهرمانی این فصل لیگ هندبال ترکیه دست یافت، گفت: سال جاری در لیگ ترکیه 16 تیم حضور داشتند که 8 تیم سرسختانه برای قهرمانی می جنگیدند اما اورامان اسپور توانست با اختلاف از دیگر تیم ها جلو بیفتد طوری که سه بازی مانده به سرانجام فصل، قهرمانی ما صد درصد مسجل شد.

میزبانی مسابقات آسیایی یک امتیاز مثبت برای هندبال ایران است

سعید شاه ویسی با بیان اینکه سال گذشته در تیم آنتالیا اسپور، نایب قهرمان فصل پیش در لیگ اروپا، حضور داشتم و توانستم با این تیم تا رده چهارم لیگ بالا بیایم، اضافه نمود: سرمربی سال جاری ما، سال گذشته در آنتالیا اسپور سرمربی بود و با جدا شدن از این تیم و پیوستن به اورامان اسپور، خیلی دوست داشت که زوج ایرانی تیمش، من و فرزاد امانی، هم به این تیم بپیوندیم که در نهایت هم با دریافت رضایت نامه، ما هم به این تیم آمدیم.

وی ادامه داد: من و فرزاد مهره های اصلی تیم بودیم و بار سنگینی از سختی های تیم را در دفاع و حمله بر عهده ما بود. خدا را شکر هم سرمربی و هم خودمان از عملکردمان در این فصل راضی هستیم و تیم به هدفش که همان دستیابی به قهرمانی بود، رسید.

شاه ویسی با بیان اینکه سطح بازی های لیگ هندبال ترکیه از لیگ ایران بالاتر است و بازیکن های اروپایی زیادی در این لیگ شاغل هستند، گفت: با این حال هنوز تصمیمی نگرفتم که در ترکیه بمانم یا نه و بعد از ریکاوری، تصمیم خودم را قطعی می کنم.

وی درباره تمرین و بازی کردن در شرایط کرونا نیز بیان نمود: کرونا باعث شد سال بسیار سختی داشته باشیم. برگزاری بازی ها بدون تماشاگر، قرنطینه شدن در خانه و تست دادن های مدوام تجربه جدیدی و سختی برای تمام تیم بود. همچنین حدود شش ماه تمام سالن بدنسازی های ترکیه پلمپ بود که همین امر انجام تمرینات را با چالش روبرو کرد.

شاه ویسی با بیان اینکه بازی های لیگ برتر سال جاری کشورمان را بطور کامل دنبال کردم، اضافه نمود: میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا یک امتیاز مثبت برای هندبال کشورمان است و من امیدوارم که هندبال ایران با ایستادن روی سکو بتواند به جام دنیای صعود کند. البته تیم ملی هندبال ایران برای موفقیت در این مسابقات فقط به یک مربی تراز اول دنیا نیاز دارد. برنامه ریزی بلند مدت و برگزاری اردوهای مداوم هم این موفقیت را تضمین می نماید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 57013

به "میزبانی مسابقات آسیایی یک امتیاز مثبت برای هندبال ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی مسابقات آسیایی یک امتیاز مثبت برای هندبال ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید