نحوه حضور کارمندان در شهرهای نارنجی و قرمز برای فردا چگونه است؟

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - معاون کل وزارت بهداشت درباره نحوه فعالیت و حضور کارمندان در شهرهای نارنجی و قرمز از فردا (14 فروردین) اطلاع داد.

نحوه حضور کارمندان در شهرهای نارنجی و قرمز برای فردا چگونه است؟

به گزارش خبرآنلاین، ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، با اشاره به شرایط رنگ بندی شهرهایی که اخیرا به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی با طغیان بیماری روبرو شده و تغییر رنگ به نارنجی و قرمز داده اند، اظهار کرد: دستورالعمل های اجرایی در مناطق مختلف از جمله شهرهای نارنجی و قرمز منتشر شده است و این شیوه نامه مصوب ستاد ملی مقابله با کروناست.

معاون کل وزارت بهداشت اعلام کرد: در شرایط کنونی و بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در مناطق نارنجی یک سوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت دور کاری کارهای محوله را انجام دهند؛ سایر ادارات هم باید نیمی از کارمندان به صورت دورکاری کارهای خود را انجام دهند.

حریرچی در مورد نحوه حضور کارمندان ادارات در مناطق و شهرهای قرمز اضافه کرد: براساس آخرین دستورالعمل ستاد ملی کرونا در این مناطق در ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری حضور کارمندان به نصف کاهش پیدا می نماید و یک دوم کارمندان باید به صورت دورکار کارهای مربوطه را انجام دهند البته نحوه دورکاری کارمندان با موافقت مدیر هر قسمت خواهد بود.

معاون کل وزارت بهداشت اظهار کرد: در شهرهای قرمز و در سایر اداراتی که خدمات غیر ضروری ارائه می دهند، دو سوم کارمندان به صورت دورکار کارهای مربوطه را باید انجام دهند.

حریرچی در پاسخ به این پرسش که چرا بعضی ادارات هنوز درباره نحوه فعالیت کارمندان خود برای فردا تصمیمی اتخاذ نکرده اند، گفت: به عنوان متولی بهداشتی کشور دستورالعمل های بهداشتی را ابلاغ می کنیم و در این باره باید دستگاه های مربوط تصمیم گیری نمایند.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 54336

به "نحوه حضور کارمندان در شهرهای نارنجی و قرمز برای فردا چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه حضور کارمندان در شهرهای نارنجی و قرمز برای فردا چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید