نمایشگاه بین المللی فناوری با حضور ایران در شانگهای برگزار می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، پکن- خبرنگاران- هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری (CSITF) با حضور یک هزار شرکت از کشورهای مختلف دنیا از هشت شرکت ایرانی از 18 تا 20 آوریل (29 الی 31 فروردین 1398) در شانگهای برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی فناوری با حضور ایران در شانگهای برگزار می گردد

نماینده سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران در این مورد به خبرنگاران گفت: هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری (CSITF) که یک نمایشگاه برای تجارت های بین المللی در زمینه فناوری محسوب می گردد حدود یک هزار شرکت حضور دارند.

مهران خسروانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: در این نمایشگاه جدیدترین دستاوردهای فناوری و پژوهش های علمی سراسر جهان از جمله تولیدات هوشمند، زیست دارو و نسل جدید فناوری اطلاعات به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی اضافه نمود: این نمایشگاه توسط وزارت بازرگانی، وزارت امور خارجه و شهرداری شانگهای و با حمایت سازمان ملل متحد و سازمان مالکیت معنوی جهان و با حضور شرکت های بزرگ جهان همچون مایکروسافت، سامسونگ، اینتل، اچ پی و زیمنس در محل نمایشگاه های بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد.

وی گفت: در این رویداد مهم بین المللی از سوی جمهوری اسلامی ایران طرح آقایان پدرام یوسفی، نروان دیلیین به بو، احرار سروی پیرایواتلو، امیر رضا فتح راضی، سید امیر حسین میر مهدی، شایان سنگانه و سید امید سجادی و خانم ها سارا کابلو، باران اعتمادی، تارا تاجیک و مینا همتی کریم خانی پیروز به کسب پذیرش و شرکت شده اند.

خسروانی با اشاره به اینکه در این رویداد طرح های نوآورانه از سراسر جهان شرکت خواهند کرد گفت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه طرح های پژوهشگران ایرانی و حضور در عرصه های مهم بین المللی جهت تبادل علمی و کسب اطلاع از دستاوردهای پژوهشی سایر کشورهای جهان است.

وی خاطر نشان کرد: در این رویداد بین المللی اختراعات شرکت داده شده پژوهشگران در کلاس های علمی دسته بندی شده و بر اساس نظر هیات داوران به طرح های برتر مدال های طلا، نقره و برنز اهدا می گردد.

این نخستین بار است که غرفه داران آمریکایی و کانادایی در این نمایشگاه حضور خواهند یافت و فناوری های هوش مصنوعی، مراقبت های بهداشتی هوشمند، ابرداده ها و فناوری های اقتصادی را به نمایش خواهند گذاشت.

**آساق**1904**

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: ایرنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 6485

به "نمایشگاه بین المللی فناوری با حضور ایران در شانگهای برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه بین المللی فناوری با حضور ایران در شانگهای برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید