همایشها و نمایشگاه ها

تونسی ها هم جنبش جلیقه قرمزها به راه انداختند

ایسنا نوشت: گروهی از جوانان فعال تونسی جنبش جلیقه قرمزهای تونس را به عنوان یک جنبش اعتراضی با الگوگیری از جلیقه زردها در فرانسه به راه انداختند.

15 اردیبهشت 1398

برپایی نمایشگاه آثار لایه چینی چوب در سازمان میراث فرهنگی

نمایشگاه صنایع دستی آثار لایه چینی چوب در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار گردید.

27 فروردین 1398

عذر خواهی دولت دانمارک از محقق ایرانی

مدیر طرح چشمه نور ایران،با اشاره به کوشش های وزارت امور خارجه برای حل مسائل پیش آمده برای وی در دانمارک گفت: دولت کپنهاگ به صورت شفاهی از وی به خاطر برخورد زشتی که با این استاد دانشگاه در فرودگاه کپنهاگ شده عذر خواهی نموده است و به زودی مکاتبات لازم جهت...

23 فروردین 1398

استقبال سازمان ملل از نتایج کنفرانس پالرمو

سازمان ملل از اتحاد جامعه بین الملل در حمایت از طرح عملیاتی این سازمان در لیبی استقبال کرد.

17 فروردین 1398

کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران در رشت شروع شد

به گزارش خبرنگاران، از امروز (چهارشنبه) شصت و هفتمین کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران با حضور 300 جراح از هفت استان کشور به مدت سه روز در استان گیلان و به میزبانی شهر رشت برگزار می گردد.

14 فروردین 1398

اتهام رسمی وزارت دادگستری آمریکا علیه دو هکر دولتی چین

وزارت دادگستری آمریکا ضمن متهم کردن رسمی دو هکر چینی، آن ها را وابسته به حکومت چین دانست که ده ها سایت آمریکایی و غیر آمریکایی را هک نموده اند.

10 فروردین 1398

سامسونگ در حال واگذاری بازار به رقبای چینی خود است

به صورت خلاصه بخواهیم بگوییم، سال 2018 سال خوبی برای سامسونگ نبوده است. با توجه به گزارش مالی که این شرکت منتشر نموده است، از سه ماهه ابتدایی امسال میلادی، فروش محصولات سامسونگ کم تر شده و تا اینجای کار ادامه داشته است. هم موسسه IDC و هم موسسه Strategy Analytics گزارش...

18 اسفند 1397

ارتقاء کیفیت زندگی مردم در شهرها دنبال گردد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رشیدیان چهارشنبه شب در حاشیه بازدید از نمایشگاه خدمات شهری مشهد اظهار کرد: هرچقدر زندگی شهری به سمت ماشینی شدن پیش می رود، با موضوعات در بخش ترافیک و حمل و نقل روبرو می شویم که توسعه این حوزه را در بر دارد.

16 بهمن 1397

مسائل آموزشی رشته کشاورزی آسیب شناسی می گردد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از آسیب شناسی مسائل آموزشی رشته کشاورزی با توجه به نیازهای آینده کشور در همایش تحول در آموزش کشاورزی و منابع طبیعی طی پاییز سال جاری اطلاع داد.

19 آذر 1397

وضعیت بازار خاتون سنندج همچنان در هاله ای از ابهام

بازار خاتون سنندج که جهت توانمندسازی بانوان کارآفرین و سرپرست خانوار ایجاد گردیده بود، پس از یک ماه تعطیل شد و تا امروز وضعیت آن تعیین نیست.

6 آذر 1397

افزایش 18هزار هکتاری فضای کشت گلخانه ای در کشور مدنظر است

به گزارش خبرنگاران، محمد علی طهماسبی عصر شنبه در مراسم اختتامیه نمایشگاه ملی گل و گیاهان زینتی محلات، گفت: برمبنای قانون برنامه ششم توسعه طی چند سال آینده بایستی بیش از 18 هزار هکتار به وسعت گلخانه های کشور اضافه گردد و توسعه کشت گلخانه ای یکی از اصلی...

29 آبان 1397

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهر گردشگر افتتاح شد

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهر گردشگر با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

28 مهر 1397