همایشها و نمایشگاه ها

فرونشست زمین در میدان تاریخی نقش جهان اصفهان دیده شد

استاد گروه مهندسی آب دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: بر اساس اطلس موجود و مربوط، فرونشست زمین در نقاطی از کلانشهر اصفهان از جمله میدان تاریخی نقش جهان دیده می شود.

25 دی 1398

دانشگاه پیام نور البرز میزبان چهارمین جشنواره سراسری نانو می شود

رئیس دانشگاه پیام نور البرز از میزبانی این استان از چهارمین جشنواره سراسری نانو در روز های 14 و 15 اسفند در کرج خبر داد.

21 دی 1398

دوران آبیاری سنتی سر آمده است ، دولت نمی تواند تاجر بزرگی باشد

خبرنگاران/بوشهر معاون وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: فلسفه خرید تضمینی حمایت از کشاورز است که در خصوص بسیاری از محصولات کشاورزی اتفاق می افتد، اما دولت نمی تواند تاجر بزرگی باشد و تولیدنماینده ها باید در این خصوص همت نمایند.

14 دی 1398

طهرانچی: نوع آموزش دانشجویان در دانشگاه باید متحول گردد

رئیس دانشگاه آزاد گفت: باید آموزشی که به جوانان می دهیم کارآمد بوده تا بتوان نگاه دانشجویان به فرهنگ کاررا عوض کرد درواقع نحوه و نوع آموزش در دانشگاه باید متحول گردد.

10 دی 1398

رویداد همتاگزینی فناوری (match making) در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رویداد همتاگزینی فناوری (match making) به همت سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری کرمانشاه و با حضور سرمایه گذاران ملی برگزار شد.

7 دی 1398

جشنواره ملی ایل سنگسری در مهدی شهر افتتاح شد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: ثبت سیاه چادرهای عشایری و کوچ ایل سنگسری از دستاوردهای جشنواره ملی ایل سنگسری است.

7 دی 1398

وقف در توسعه فرهنگ اسلامی نقشی اثرگذار دارد

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاریمدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: وقف در توسعه فرهنگ اسلامی نقشی اثرگذار دارد و رشد ارزش های مادی و معنوی به مثابه توسعه زمینه سازی برای تمدن اسلامی است.

29 آذر 1398

بالا بردن اعتبار و ارزش دفترچه بیمه سلامت هدف ماست

به گزارش خبرنگاران، طاهر موهبتی در اجلاس سراسری مدیران سازمان بیمه سلامت با رویکرد پایش و نظارت در مشهد مقدس گفت: طی حدود یک سال اخیر بیش از 15 جلسه ویدیو کنفرانس با مدیران کل استانی برگزار گردید و این اولین بار است که به صورت حضوری جلسه ای با مدیران کل...

22 آذر 1398

اولین همایش ملی مدرسه فردا در اردبیل برگزار گردید

اولین همایش ملی مدرسه فردا در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید.

18 آذر 1398

کسب رتبه 23 ایران درمیان 163کشور ازلحاظ استانداردسازی محصولات ملی

به گزارش خبرنگاران، سودابه یحیی زاده روز شنبه در همایش روز استاندارد در اراک گفت: تاکنون در کشور 31 هزار و 500 استاندارد ملی توسط سازمان استاندارد تدوین شده است.

16 آذر 1398

معرفی امکانات و پتانسیل های گردشگری سلامت جزیره کیش در نمایشگاه بین المللی عمان

از دوم تا چهارم مهر در مسقط پایتخت عمان، هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان هلث 2018 برگزار می گردد.

2 آذر 1398

مالزی خواهان دخالت خارجی برای متوقف شدن نسل کشی مسلمانان روهینگیا شد

نخست وزیر مالزی امروز یکشنبه خواهان مداخله خارجی برای متوقف کردن نسل کشی مسلمانان روهینگیا در میانمار شد.

28 آبان 1398

چین: همپیمانان آمریکا هم با تحریم های یکجانبه واشنگتن علیه ایران مخالف هستند ، کوشش آمریکا برای برگرداندن رئیس هواوی نقض قوانین بین المللی است

سخنگوی وزارت خارجه چین با بیان اینکه به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران مخالفیم و حتی همپیمانان آمریکا هم مخالفند، گفت: کوشش آمریکا برای برگرداندن رئیس هواوی نقض قوانین بین المللی است.

23 آبان 1398

گردشگری راستا میان بر پیشرفت یک کشور است

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: وضعیت گردشگری جهانی به عنوان یک صنعت بزرگ امروزه رونق بسیار خوبی دارد و گردشگری در جهان به عنوان یک جهت میان بر برای پیشرفت کشورها تلقی می گردد.

23 آبان 1398

پامپئو: پاسخ اولیه مان را به درخواست کنگره دادیم

مایک پامپئو امروز (شنبه) گفت وزارت خارجه آمریکا، پاسخی اولیه به درخواست های مجلس نمایندگان این کشور درخصوص ارائه اسناد مرتبط با استیضاح دونالد ترامپ داده است.

21 آبان 1398

برجام تعهد بین ایران و آمریکا نیست، 11 تن آب سنگین به عمان ارسال شده است

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به تحولات شکل گرفته در آمریکا گفت: برجام تعهد بین دو کشور ایران و آمریکا نیست که آنها بخواهند اقداماتی انجام دهند بلکه برنامه ای بین المللی و مورد تأیید شورای امنیت سازمان ملل است.

20 آبان 1398

تمایل 7 کشور اروپایی برای ورود به بازار فناوری اطلاعات ایران

به گزارش خبرنگاران، باقر بحری در نشست خبری به توسعه ارتباطات بین الملل به وسیله مذاکره با کشورهای مختلف برای حضور موثر و مشارکت آنها در توسعه صنعت فاوای کشور، اشاره نمود و گفت: مذاکرات و تعاملات متعدد با فعالان صنعت ICT در کشورهایی همچون ترکیه، ایرلند،...

15 آبان 1398

درخشش گردشگری سلامت ایران در عمان

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از معرفی ظرفیت های گردشگری سلامت جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی سلامت عمان اطلاع داد.

14 آبان 1398

زمینه حضور سرمایه گذاران کشور عمان در استان هرمزگان فراهم است

استاندار هرمزگان گفت: زمینه های مختلف انجام فعالیت های تجاری برای سرمایه گذاران کشور عمان در استان هرمزگان فراهم است.

13 آبان 1398

نیروگاه های هسته ای در حاشیه جنوبی خلیج فارس و دریای عمان گسترش می یابد

خبرنگاران: رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی به چهارمین همایش ملی کاربرد فناوری هسته ای در علوم کشاورزی و منابع طبیعی از گسترش بهره برداری از نیروگاه های هسته ای در حاشیه جنوبی خلیج فارس و دریای عمان اطلاع داد.

7 آبان 1398
تعداد: (57)