هادی پور نامزد بهترین ورزشکار فدراسیون ورزش دانشگاهی شد

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در چهارمین دوره جشنواره ای فدراسیون جهانی ورزش های دانشگاهی (فیزو گالا)، آرمین هادی پور قهرمان تکواندوی ایران برای انتخاب در بخش بهترین ورزشکار مرد حضور خواهد داشت.

هادی پور نامزد بهترین ورزشکار فدراسیون ورزش دانشگاهی شد

بنابراین گزارش پس از معرفی دو نماینده کشورمان نجمه خدمتی در رشته تیراندازی و آرمین هادی پور در رشته تکواندو از سوی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برای حضور در بهترین های ورزش دانشگاهی دنیا پس از آنالیز های اجرا شده توسط کمیته فنی این جشنواره، آرمین هادی پور دارنده سه مدال طلای دانشجویان توانست به بخش انتخاب بهترین ورزشکار مرد راه یابد.

نجمه خدمتی نیز با توجه به سیاست جدید مسئولین برگزاری این جشنواره، مبنی بر انتخاب یک ورزشکار از هر کشور از لیست نهایی انتخاب بهترین ورزشکار زن کنار گذاشته شد.

آرمین هادی پور یکی از امیدهای کشورمان برای کسب سهمیه المپیک و کسب مدال در المپیک 2020 است که در آخرین رنکینگ فدراسیون دنیای تکواندو در دسته وزنی 58- کیلوگرم در رده چهارم است. آرمین هادی پور در سه دوره متوالی یونیورسیاد تابستانی حضور داشته است که در هر سه دوره پیروز به کسب نشان طلا شده است.

فیزو گالا جشنواره ای است که فدراسیون دنیای ورزش های دانشگاهی پس از یونیورسیاد تابستانی برای انتخاب بهترین ها و ستاره های ورزش دانشگاهی برگزار می نماید.

چهارمین مراسم فیزو گالا، در تورین ایتالیا 15 نوامبر (24 آبان) هم زمان با سی و ششمین مجمع عمومی فیزو برگزار خواهد شد

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس‌ها

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 16132

به "هادی پور نامزد بهترین ورزشکار فدراسیون ورزش دانشگاهی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی پور نامزد بهترین ورزشکار فدراسیون ورزش دانشگاهی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید