هم اکنون در هیچ نقطه تهران دیگر بوی نامطبوع به مشام نمی رسد، شهروندان نگران نباشند

به گزارش مجله یک کامپیوتر، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، آخرین گزارش ها از اقدامات اجرا شده برای بوی نامطبوع در برخی مناطق تهران را تشریح کرد.

هم اکنون در هیچ نقطه تهران دیگر بوی نامطبوع به مشام نمی رسد، شهروندان نگران نباشند

احمد صادقی در گفت وگو با خبرنگاران درباره اقدامات اجرا شده از سوی سازمان مدیریت بحران برای یافتن منشأ بوی نامطبوع در تهران، اظهار کرد: دستگاه ها و سازمان های مختلف در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران نماینده ای داشته یا به وسیله خطی ویژه با نماینده این سازمان ها در ارتباط مستقیم هستند که ما نیز بلافاصله بعد از دریافت گزارش هایی از استنشاق بوی نامطبوع در چند نقطه از تهران، از تمامی این سازمان ها خواستیم در حوزه وظایف خود آنالیز های لازم را انجام داده، گزارش آن را به ما اعلام نمایند.

وی با بیان این که در مرحله نخست، پیگیری کردیم که آیا این حادثه مورد مسمومیت یا آسیب بدنی داشته یا خیر، اظهار کرد: خوشبختانه گزارش های دریافتی حاکی از آن است که حتی یک مورد مراجعه به مراکز درمانی به دلیل استنشاق این بوی نامطبوع و مسمومیت ناشی از آن، وجود نداشته است.

وی با اشاره به آنالیز های دیگر اظهار کرد: در گزارش های دریافتی تعیین شد که این بو نه مربوط به نشست گاز شهری بوده و نه ربطی به فاضلاب داشته است. همچنین منشأ این بو مربوط به پسماند نیز نبود.

صادقی درباره این که گفته شده یکی از ایستگاه های مترو سبب این بو شده است، گفت: یکی از اولین دستگاه هایی که درباره منشأ این بو از آن ها سوال کردیم، شرکت مترو بود که آن ها به ما اعلام کردند که منشأ هیچ بویی از ایستگاه مترو نبوده است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان این که سازمان های مرتبط با محیط زیست می توانند این مساله را آنالیز نمایند، اظهار کرد: در حال حاضر این بو در هیچ نقطه از تهران دیگر به مشام نمی رسد و جای نگرانی برای شهروندان وجود ندارد.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 3535

به "هم اکنون در هیچ نقطه تهران دیگر بوی نامطبوع به مشام نمی رسد، شهروندان نگران نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هم اکنون در هیچ نقطه تهران دیگر بوی نامطبوع به مشام نمی رسد، شهروندان نگران نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید