کارمندان پیمانی فیس بوک حقوق دریافت نکرده اند

به گزارش مجله یک کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، بازبین های پیمانکار فیس بوک در واحدی در آستین با چالش پرداخت دستمزد روبرو شده اند. به علت این چالش بسیاری از آنها تعطیلات سال نوی میلادی را بدون دریافت چک های حقوق شان گذراندند.

کارمندان پیمانی فیس بوک حقوق دریافت نکرده اند

کارمندان این واحد در حقیقت از سوی شرکت Accenture استخدام شده و وظایف بازبینی، پشتیبانی مشتری و دیگر فعالیت های مرتبط را برای فیس بوک و واتس اپ انجام می دهند. آنها تهدید نموده اند در صورتی که این شرایط اصلاح نشود، کارشان را متوقف می نمایند.

مسائل از 4 ژانویه 2022 و زمانی شروع شد که کارمندان متوجه اختلال در سیستم ردیابی مرخصی های با حقوق شدند. این اختلال اداری به تغییر تهیه نماینده خدمات دستمزد در وب سایت مربوط بود. اما در ششم ژانویه چک های حقوق به دست کارمندان نرسید. سیستم های پرداخت داخلی نشان می داد بسیاری از پرداخت ها صورت گرفته اند ولی کارمندان نمی دانستند چه زمان دستمزد خود را دریافت می نمایند.

درهمین راستا گروهی از کارمندان نامه ای سرگشاده به مدیران ارشد فیس بوک و اکسنچور ارسال و خاطرنشان کردند تا زمانیکه دستمزدها به طور کامل پرداخت نشود کار را متوقف می نمایند.

مدت کوتاهی پس از انتشار نامه مبالغی به کارمندانی که با چالش روبرو شده بودند، پرداخت شد و اکسنچور خاطرنشان کرد این شرکت هیچ نشانی از توقف هماهنگ کار مشاهده ننموده است.

مدیرعامل این واحد اکسنچور نیز در یک تماس تلفنی خاطرنشان کرد زمان رفع شدن مشکل تعیین نیست اما شرکت هرگونه هزینه به جامانده و هزینه هایی که در نتیجه تاخیر به وجود آمده را پرداخت می نماید.

هرچند شرکت ادعا می نماید بعضی کارمندان مبالغی دریافت نموده اند تا کار را متوقف نمایند، اما این پرداخت شامل حال همه کارمندان نبوده و بسیاری از آنها با چالش اقتصادی روبرو شده اند.

یکی از بازبین های واحد آستین روز دوشنبه خاطرنشان کرد بیش از 50 نفر از تیم او مبلغی دریافت ننموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 73863

به "کارمندان پیمانی فیس بوک حقوق دریافت نکرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان پیمانی فیس بوک حقوق دریافت نکرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید