کاهش درآمد روزانه 3 میلیاردی شهرداری با تعطیلی طرح ترافیک، آغاز فعالیت پلکانی اصناف و حذف طرح ترافیک مشکل ساز است

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک معاونت حمل و نقل شهرداری تهران گفت: تعطیلی طرح ترافیک در سال 99 روزانه حدود 3 میلیارد تومان از درآمدهای حاصل از طرح را کاهش می دهد.

کاهش درآمد روزانه 3 میلیاردی شهرداری با تعطیلی طرح ترافیک، آغاز فعالیت پلکانی اصناف و حذف طرح ترافیک مشکل ساز است

عمار سعیدیان فر در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران در ارتباط با تغییرات اعمال شده در طرح ترافیک در تهران از صبح امروز اظهار کرد: این تغییرات بنا بر تصمیم شورای ترافیک از صبح شنبه 23 فروردین آغاز شده که براساس آن طرح از ساعت 7:30 تا 19 اجرا می شود و در بازه زمانی 14 تا 16 شهفرایندان تهرانی دو ساعت فرصت دارند تا یک خروج رایگان از محدوده طرح های ترافیکی داشته باشند.

وی با بیان این که هدف از چنین تغییراتی در طرح ترافیک دغدغه ترافیکی نبوده و صرفاً به منظور کاهش استفاده از وسایل نقلیه شخصی به جای حمل و نقل عمومی در شرایط کرونایی است، مطرح کرد: به منظور کاهش دغدغه مردم از ورود به طرح در این هفته نیازی به انجام رزرو نیاز نخواهد بود که البته این موضوع ظرفیت معابر را بالا خواهد برد.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح ترافیک معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در ارتباط با تبعات مالی تعطیلی طرح ترافیک نیز گفت: به طور متوسط تعطیلی طرح ترافیک در سال 98 روزانه حدود 2 الی 2.5 میلیارد تومان و در سال 99 با افزایش تعرفه ها حدود 3 میلیارد تومان از درآمدهای حاصل از طرح را کاهش می دهد.

سعیدیان فر با اشاره در خصوص تأثیر این کاهش درآمدی در شرایط فعالیت معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز بیان نمود: محل مصرف درآمد طرح ترافیک در حمل و نقل عمومی و پروژه های ترافیکی است و این کاهش درآمدی پروژه های ما را با تأخیر روبرو خواهد کرد.

وی در سرانجام در خصوص زمان احتمالی ادامه طرح با تغییرات فعلی نیز گفت: تداوم طرح با این شرایط بستگی به تصمیم ستاد مقابله با کرونا دارد ولی این فرایند تا سرانجام هفته ادامه خواهد داشت البته فعالیت اصناف مختلف به صورت پله ای و برداشتن طرح به دلیل این که معابر کشش این حجم از بار ترافیکی را ندارد ما را با مشکل روبرو خواهد کرد.

انتهای پیام/ 4105

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 28360

به "کاهش درآمد روزانه 3 میلیاردی شهرداری با تعطیلی طرح ترافیک، آغاز فعالیت پلکانی اصناف و حذف طرح ترافیک مشکل ساز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش درآمد روزانه 3 میلیاردی شهرداری با تعطیلی طرح ترافیک، آغاز فعالیت پلکانی اصناف و حذف طرح ترافیک مشکل ساز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید