کنفرانس مجازی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا در فرانکفورت ، باید به آینده امیدوار بود

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران به نقل از پابلیشینگ پرسپکتیو، ریکاردو فرانکو لویی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا یکی از حاضران مجازی نمایشگاه کتاب فرانکفورت بود که در کنفرانسی مطبوعاتی به صورت آنلاین با حضور خبرنگاران شرکت کرد. لازم به ذکر است ایتالیا به عنوان مهمان افتخاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت در سال 2024 معرفی شده است.

کنفرانس مجازی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا در فرانکفورت ، باید به آینده امیدوار بود

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا از کاهش درآمد تقریباً 90درصد از کتابفروشان مستقل در این کشور اطلاع داد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا ایتالیا یکی از آسیب پذیرترین کشورها در زمینه صنعت و بازار کتاب بوده است. ولی با این وجود هنوز چاپ کتاب در این کشور ادامه دارد و کتابفروشان به آینده امیدوار هستند.

لویی که سابقه فعالیت به عنوان نایب رئیس فدراسیون ناشران اروپایی را نیز در کارنامه کاری خود می بیند، در این کنفرانس مجازی گفت: در اروپا بسیاری از ناشران با مشکل ویروس کرونا روبرو هستند و به نظر می رسد آینده با وجود کرونا مبهم باشد. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد ولی این مسئله معین است که بالاخره باید راهی برای خروج از بحران و رکود وجود داشته باشد.

وی اظهار امیدواری کرد بازار کتاب ایتالیا و دیگر کشورها نسبت به این مشکل انعطاف پذیر باشد و بتواند راهکارها و راهکار های خاص خود را برای خروج از بحران پیدا کند. صنعت نشر کتاب خسارت زیادی از بحران پاندمیک دیده است ولی این انتها راه نیست چون همواره راهی برای خروج از بحران ها وجود دارد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 41290

به "کنفرانس مجازی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا در فرانکفورت ، باید به آینده امیدوار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس مجازی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا در فرانکفورت ، باید به آینده امیدوار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید