گشتی مجازی در موزه سامسونگ

به گزارش مجله کامپیوتر، سامسونگ که این روزها تحت فشارهای تحریم های آمریکا، ساز رخت بر بستن از بازار جذاب ایران را کوک نموده، سال هاست که فضای الکترونیکی کشور را بویژه در زمینه تلویزیون، تلفن همراه و البته سایر دستگاه ها، تحت تاثیر و شاید گاهی سیطره خود داشته است.

گشتی مجازی در موزه سامسونگ

زمانی که در خیابان جمهوری تهران، در قالب تبلیغات شهری، بنر، پرچم و سردر مغازه ها، به شکل انبوهی نام سامسونگ نقش بست، کمتر کسی گمانش را می کرد که این برند خوشنام کره ای، تحت تاثیر روینمودهای سیاسی، این چنین مخاطبان خود را در ایران تنها بگذارد؛ تا جایی که بازار خرید و فروش اقلام با این نشان نیز تحت تاثیر این گمان، و اگر و اما قرار گیرد.

خبرنگار خبرنگاران در این گزارش، در موزه سامسونگ در شهر ساون کره جنوبی گشتی زده است؛ جایی که یادآوری می نماید سامسونگ که این روزها از غول های مولتی مدیای دنیا محسوب می گردد، راه به نسبت طولانی و دشواری را طی نموده است تا به این درجه از اعتبار و اعتماد برسد؛ اعتباری که کسی تصورش را نمی نماید با یک تلنگر ممکن است فرو بریزد.

شهر Suwon در کره جنوبی با فاصله به نسبت کمی از سئول، مرکز کشور، شهری بسیار راحت برای زندگی است؛ که هرچند جاذبه اصلی آن قلعه هواسونگ و کلیه دروازه ها، دیوارها و پل هایی است که این مجموعه عظیم را با تقریباً 6 کیلومتر طول تشکیل می دهد، اما درواقع مقر شهر دیجیتال کره جنوبی است.

اگر زمانی به کره جنوبی سفر کردید، درست است که نمی توانید از مجموعه مرکزی سامسونگ بازدید کنید اما می توانید از موزه سامسونگ که در داخل این مجموعه واقع شده است، دیدن کنید.

نام این موزه SIM ، موزه نوآوری سامسونگ است. موزه نوآوری سامسونگ یک موزه الکترونیکی صنعتی است که توسط این شرکت بزرگ دنیای اداره می گردد. موزه از سه بخش تشکیل شده است که در آن، بازدیدکنندگان می توانند درباره تاریخ صنعت الکترونیک کره و همچنین گذشته، حال و آینده صنعت نیمه هادی، نمایشگر و موبایل، بدانند، مروری هم بر خاطره هایشان داشته باشند؛ آن هم بر ریل جهت موفقیت سامسونگ. این موزه همچنین یک مرکز آموزشی به نام انستیتو تحقیقات نمایش بچه ها دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 23803

به "گشتی مجازی در موزه سامسونگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشتی مجازی در موزه سامسونگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید