گل محمدی: فولاد و نساجی را شکست دهیم قهرمان می شویم ، صحبتی از استعفا نکردم

به گزارش مجله کامپیوتر، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هیچ وجه واژه استعفا در مصاحبه من نبوده، کار کردن و مربیگری کردن برای پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است و من هیچ وقت چنین صحبتی نکردم.

گل محمدی: فولاد و نساجی را شکست دهیم قهرمان می شویم ، صحبتی از استعفا نکردم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان گفت: هر بازی که می گذرد و به انتهای لیگ نزدیک می شویم حساسیت بازی ها بیشتر می گردد. با توجه به شرایطی که در جدول داریم و همچنین شرایط تیم فولاد فکر می کنم هر دو تیم برای کسب سه امتیاز انگیزه های زیادی داشته باشند.

وی اضافه کرد: می دانیم بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود، زیرا فولاد یکی از تیم های خوب لیگ ماست و فکر می کنم در 5 بازی اخیرش به پیروزی رسیده، این موضوع نشان می دهد تیم با کیفیتی است و سرعت خیلی خوبی دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر می کنم بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود و ان شاءالله که بتوانیم از میزبانی خودمان خوب استفاده کنیم. هدف ما کسب 3 امتیاز است و امیدوارم بتوانیم این کار را انجام دهیم. خیلی دوست داریم هر چه سریع تر به قهرمانی نزدیک و نزدیک تر شویم. امیدوارم بازی خوبی باشد هر چند طرفداران ما در استادیوم نیستند. خیلی دوست داشتیم بازی با فولاد را با حضور طرفداران برگزار کنیم، اما این اتفاقات افتاد و ما از این نعمت عظیم محروم هستیم. ان شاءالله بتوانیم فردا بازی خوبی انجام دهیم.

گل محمدی در باره این که با توجه به خاتمه آسیب دیدگی وحید امیری، محمد نادری و امید عالیشاه آیا احتمال ثابت بازی کردن آنها مقابل فولاد وجود دارد یا خیر، شرح داد: این 3 بازیکن به تازگی تمریناتشان را با پرسپولیس آغاز نموده اند اما فکر می کنم به آمادگی صد درصدی نرسیده اند و به تمرینات گروهی تیم اضافه شدند.

وی در باره این که در بازی قبلی پرسپولیس هم فهرست 18 نفره این تیم تکمیل نبود، شرح داد: به دلیل آسیب دیدگی 6-5 بازیکن فهرست تیم ما در بازی با ماشین سازی تکمیل نشد. کریستین اوگاسونا هم تا به امروز نتوانسته به ایران برگردد. کمال کامیابی نیا بازیکن محروم ما هم در آن بازی بود. عالیشاه، نادری و امیری هم مصدوم بودند. محسن ربیع خواه هم مصدوم بود. 8-7 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم و با بازیکنان جوانمان در این بازی شرکت کردیم و خدا را شکر می کنم ماشین سازی را بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره این که آیا تهدید وی به استعفا جدی است، توضیح داد: من در آن مصاحبه به هیچ وجه اسم استعفا نیاوردم و چنین صحبتی مطرح نشد. متاسفانه این موضوع برداشت مصاحبه کننده بوده، پس از مصاحبه به وی زنگ زدم، چنین خبری که من تهدید به استعفا نموده ام بردارد و این کار را هم انجام داد.

گل محمدی توضیح داد: به هیچ وجه واژه استعفا در مصاحبه من نبوده، کار کردن و مربیگری کردن برای پرسپولیس برای هر مربی افتخار عظیمی است و من هیچ وقت چنین صحبتی نکردم.

وی درباره اظهارات اخیر گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس مبنی بر اینکه بازیکنانم نشان دادن با هر مربی توانایی رسیدن به قهرمانی را دارند، گفت: در اینکه بازیکنان خیلی خوبی داریم، شکی وجود ندارد. آنها قهرمان تربیت شده اند و قهرمانی در خونشان است. ما هم سهم کوچکی در این وسط داشتیم. برای صحبت های کالدرون ارزش قائل هستم و نمی توانم نسبت به این صحبت ها نظر بدهم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: هر مربی ایده خودش را دارد و بازیکنان هم اصلی ترین فاکتور باشگاه هستند که با جنگیدن و مبارزه کردن تیم را به موفقیت می رسانند. شکی وجود ندارد که ما بازیکنان خوبی داریم.

گل محمدی در باره زمان قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس بیان نمود: این موضوع بستگی به نتایج بازی های خودمان دارد و برای همین برای رسیدن به پیروزی در هر بازی تمرکز می کنیم. اما با توجه به شرایط جدول فکر می کنم اگر دو برد دیگر کسب کنیم قهرمانی ما مسجل می گردد. اگر فولاد و نساجی را شکست دهیم قطعا قهرمان می شویم.

وی در باره دیدارهای به جامانده لیگ قهرمانان آسیا که به احتمال زیاد در قطر برگزار می گردد، گفت: آخرین صحبتی که در باره لیگ قهرمانان شده است، این بوده که از 24 شهریور تا 12 مهرماه دیدارهای به جامانده این مسابقات به شکل متمرکز در قطر برگزار گردد. حال باید برنامه ریزی خوبی انجام دهیم، پس از خاتمه لیگ دو هفته بیشتر فرصت نداریم که این موضوع کار ما را سخت می نماید. در این زمان کوتاه باید هم به تیم استراحت بدهیم و هم در جابجایی شرکت کنیم. فکر می کنم واقعا شرایط سختی را باید تحمل کنیم و با توجه به شرایط آب و هوایی و گرمای قطر باید برنامه ریزی خیلی فشرده ای را مدنظر قرار دهیم.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 36471

به "گل محمدی: فولاد و نساجی را شکست دهیم قهرمان می شویم ، صحبتی از استعفا نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: فولاد و نساجی را شکست دهیم قهرمان می شویم ، صحبتی از استعفا نکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید