گل محمدی: وزارت برای آوردن مربی ازبک از فدراسیون بوکس حمایت کند

به گزارش مجله کامپیوتر، مربی سابق تیم ملی بوکس نوجوانان گفت: وزارت ورزش باید برای فدراسیون بوکس هم هزینه کند، چرا که حضور مربی ازبکستانی در رده های پایه سازنده است.

گل محمدی: وزارت برای آوردن مربی ازبک از فدراسیون بوکس حمایت کند

عیسی گل محمدی در گفت و گو با خبرنگاران، در مورد تشکیل شورای فنی فدراسیون بوکس شرح داد: در کنار همه حواشی که برای فدراسیون وجود دارد، تشکیل این شورا یکی از اقدامات کاملا مثبت و به روز مسئولان فدراسیون بوکس است. شورای فنی مطمئنا اگر کار خود را به صورت دقیق انجام دهد می تواند در پیشرفت بوکس تاثیرات زیادی بگذارد.

او در مورد نقدهای که از نحوه انتخاب و چینش اعضای شورای فنی می گردد، توضیح داد: به نظرم این نقدها تا حدودی کم لطفی است. همه نفراتی که در این شورا حاضر گردیده اند از قهرمانان ما هستند و هدف همه آن ها موفقیت بوکس است. نیامده اند که کار خاصی نمایند و تنها هدف این شورا پیشرفت بوکس است که امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

مربی سابق تیم ملی نوجوانان بوکس اضافه کرد: شاید در مورد برخی افراد این شورا بهتر بود تصمیمات دیگری گرفته گردد اما، مطمئنا هدف همه اعضای شورای فنی یاری به بوکس ایران است تا به روزهای خوبش بازگردد. همه اعضا (چه مخالفان و چه موافقان فدراسیون) افراد معقولی هستند. باید به آن ها اعتماد نموده و از این تصمیم مثبت فدراسیون حمایت کرد.

گل محمدی همچنین با اشاره به تصمیم فدراسیون بوکس برای استفاده از مربی ازبک در رده های پایه، شرح داد: این مربی که با آن مذاکرتی را صورت داده اند از بهترین های ازبکستان است. اگر بتوانیم او را جذب کنیم، از موفقیت های فدراسیون حسین ثوری است. رزومه این مربی ازبک بسیار خوب است و مطمئنا برای رشد بوکس ایران یاری نماینده خواهد بود. البته باید کوشش کنیم خود این مربی(حمید تانگری برگنوف) ازبکستانی را بیاوریم نه شبیه به او را!

او در انتها صحبت هایش با بیان اینکه باید هزینه های مالی آوردن این مربی ازبک از سوی وزارت ورزش تامین گردد، اظهار کرد: طبق مصوبه باید دلار 4 هزار و 200 تومانی را به فدراسیون های ورزشی بدهند. بوکس می تواند مدال های پر شماری را در مسابقات مختلف بین المللی کسب کند اما در بدترین شرایط مالی است، اما فوتبال ما نمی تواند بین 8 تیم برتر آسیا باشد. بهتر است برای بوکس هم حمایت هایی از سوی مسئولان وزارت ورزش صورت بگیرد تا شاهد پیشرفت این رشته المپیکی در داخل کشور باشیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1326

به "گل محمدی: وزارت برای آوردن مربی ازبک از فدراسیون بوکس حمایت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: وزارت برای آوردن مربی ازبک از فدراسیون بوکس حمایت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید