آمادگی دانشگاه مذاهب برای اعطای بورسیه تحصیلی به وابستگان شهدای مدرسه کابل

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در نامه ای به سفیر کشورمان در افغانستان، آمادگی خود را برای اعطای بورسیه تحصیلی به وابستگان درجه 1 شهدای مدرسه سیدالشهدای کابل اظهار داشت.

آمادگی دانشگاه مذاهب برای اعطای بورسیه تحصیلی به وابستگان شهدای مدرسه کابل

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، سید محمد حسینی، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در نامه ای به بهادر امینیان، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی گروه های افراطی در کشور افغانستان آمادگی خود را جهت اعطای بورسیه تحصیلی به وابستگان درجه 1 شهدای مدرسه سید الشهدای کابل اعلام نمود.

متن نامه رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی به توضیح زیر است:

احتراما در پی اقدام تروریستی گروه های افراطی در کشور افغانستان و شهادت جمعی از بچه ها و مردم بی دفاع و مظلوم افغانستان در واقع تروریستی مدرسه سیدالشهدا این دانشگاه ضمن محکوم نمودن این اقدام غیر انسانی و وحشیانه آمادگی خود را جهت اعطای بورسیه تحصیلی و دکترای تخصصی برای وابستگان درجه 1 شهدای واقعه تروریستی مذکور اعلام می دارد؛ لذا خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی خبر فوق نسبت به معرفی افراد واجد شرایط تایید مدارک ایشان و ارسال به دانشگاه مذاهب اسلامی اقدام لازم مبذول گردد.

یادآور می گردد دانشگاه مذاهب اسلامی با هدف تقریب بین مذاهب اسلامی از دانشجویان تشیع و اهل سنت داخل و خارج از کشور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 57791

به "آمادگی دانشگاه مذاهب برای اعطای بورسیه تحصیلی به وابستگان شهدای مدرسه کابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی دانشگاه مذاهب برای اعطای بورسیه تحصیلی به وابستگان شهدای مدرسه کابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید