ارایه 880 هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی

به گزارش مجله کامپیوتر، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی تا به امروز بیش از 880 هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.

ارایه 880 هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هفت سال پیاپی در تلاش است تا با ارائه خدمات اعتباری به مخاطبان این حوزه، نقشی موثر در توسعه این صنعت داشته باشد. بر همین اساس هم تا به امروز بیش از 880 هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.

این خدمات به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان دکتری و پژوهشگران پسادکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور و سایر پژوهشگران ارائه می شود.

صنعت آزمایشگاهی یکی از حوزه های بین رشته ای است که با صنایع مختلفی چون فنی و مهندسی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست فناوری و پزشکی، دارو، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره ارتباط تنگاتنگی دارد. به همین دلیل ارائه خدمات اعتباری به محققان و پژوهشگران هر کدام از این صنایع، می تواند کیفیت خدمات ارائه شده را ارتقا دهد و تضمین کند.،ایرنا

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 61626

به "ارایه 880 هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه 880 هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید