استقرار گشت های ویژه نظارت بر پاکسازی و جمع آوری پسماندهای تهران

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شروع به کار گشت های ویژه نظارت بر رفت و روب مناطق و جمع آوری و انتقال پسماندهای خانگی، پزشکی و ساختمانی اطلاع داد.

استقرار گشت های ویژه نظارت بر پاکسازی و جمع آوری پسماندهای تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، صدرالدین علیپور با بیان این مطلب اظهار کرد: حضور شبانه گشت های سازمان پسماند در شهر امری معمول است که در سال های گذشته نیز انجام می شد. این بار اما با فروش تعدادی از خودروهای اسقاطی سازمان، از محل اعتبار حاصله 25 خودروی وانت مزدای دو کابین خریداری شد تا اقدامات مربوط به نظارت واحدها در مناطقی همچون آبعلی و آرادکوه و نقاط مختلف تهران با سهولت بیشتری صورت بگیرد.

وی ادامه داد: 25 خودرویی که از امشب در قالب تیم های گشت در معابر پایتخت مستقر می شوند، موظف اند تا نظارت دقیقی بر رفت و روب مناطق و جمع آوری و انتقال پسماندهای خانگی، پزشکی و ساختمانی داشته باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه حضور ویژه این گشت ها در شرایطی که کشور و به طور خاص تهران، با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می نماید لازم است، گفت: یکی از مأموریت های تیم گشت جلوگیری از هر نوع زباله گردی در پایتخت است؛ از آن جا که همزمان با شیوع ویروس کرونا با حکم دادستانی پدیده زباله گردی کاملاً ممنوع اعلام شد، نیروهای ما با حضور شبانه در خیابان ها و محلات در صورت مشاهده زباله گردها، این موضوع را به نیروی انتظامی گزارش داده و اخطارهای لازم را به منطقه می دهند.

علیپور این را هم گفت که نیروهای سازمان پسماند هیچ گونه حق قانونی برای برخورد قهری با این گروه را ندارند و این امر به طور تام و تمام بر عهده نیروی انتظامی است.

وی در خاتمه عنوان نمود: در این ایام که توصیه می گردد شهروندان در خانه بمانند تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری گردد، بعضی افراد از جمله پاکبانان نه تنها موظف به خدمات رسانی هستند، بلکه انتظار عموم این است تا سطح خدمات از لحاظ کیفی ارتقا پیدا کند. همین امر هم موجب شد تا از امشب تیم های گشت که مسئولیت نظارت را برعهده دارند با جدیت بیشتری وظیفه خود را انجام دهند.

گروه ساختمانی ابان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 25422

به "استقرار گشت های ویژه نظارت بر پاکسازی و جمع آوری پسماندهای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار گشت های ویژه نظارت بر پاکسازی و جمع آوری پسماندهای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید