اولین دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند در دانشگاه خلیج فارس راه اندازی می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: اولین دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند کشور با تجمیع رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، آمار و ریاضی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر راه اندازی می گردد.

اولین دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند در دانشگاه خلیج فارس راه اندازی می گردد

عبدالمجید مصلح، رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، گفت: بر اساس مصوبه جلسه هیئت امنای دانشگاه خلیج فارس که امروز، هفتم مهرماه در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت ممیزه مرکزی و سایر اعضا برگزار گردید، با راه اندازی دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند و علوم داده در این دانشگاه موافقت شد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اضافه کرد: این دانشکده با تجمیع رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، آمار و ریاضی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر تشکیل خواهد شد.

مصلح اظهار کرد: بر اساس مصوبه دیگر این نشست، با توجه با ارتقای سطح تشکیلاتی دانشگاه خلیج فارس بوشهر، با ایجاد معاونت برنامه ریزی، مدیریت منابع و فناوری اطلاعات در دانشگاه نیز موافقت شد.

وی اعلام کرد: از مصوبات دیگر این جلسه، احداث ساختمان مرکز خدمات روانشناختی و سلامت دانشگاه خلیج فارس بوشهر است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 14846

به "اولین دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند در دانشگاه خلیج فارس راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند در دانشگاه خلیج فارس راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید