بازی سونیک سگا برای ماشین های تسلا عرضه خواهد شد!

به گزارش مجله کامپیوتر، بازی های قدیمی سونیک به زودی در صفحه های داخل ماشین های تسلا قابل اجرا خواهد بود. این بازی آخرین بخش اضافه شده به سیستم بازی داخل ماشین تسلا (Tesla in-car Games) بود. این سیستم ها موجود داخل ماشین ها با کنترلرها به وسیله USB سازگار هستند.

بازی سونیک سگا برای ماشین های تسلا عرضه خواهد شد!

در طول این مدت بازی های بسیاری به سیستم بازی داخل ماشین تسلا اضافه شدند. برای مثال ویچر 3 و کاپ هد (Cuphead) از چیزهایی بودند که در این مدت اضافه شدند. البته شما این بازی ها را زمانی می توانید تجربه کنید که پارک نموده و یا در حالت شارژ قرار داشته باشید. به دلیل اینکه به طور کلی گیمینگ در حال رانندگی اصلا امن نیست. حتی با وجود سیستم رانندگی اتوماتیک تسلا بازهم این کار به شدت خطرناک است.

چندی پیش بود که در بریتانیا به طور کلی گیمینگ در هنگام رانندگی غیر قانونی اعلام شد. در اصل وضع این قانون چیز عجیبی نیست و اینکه از قبل نبوده بیشتر عجیب است!

تسلا در زمینه تکنولوژی می توان گفت از بیشتر شرکت های دیگر خودروسازی پیشرفته تر است. سیستم ها و مکانیسم های موجود در این ماشین ها باعث می گردد تا تجربه رانندگی به شدت متفاوت باشد. ماشین های تسلا کاملا برقی هستند و مکان های شارژ مخصوص خود را دارند. از طرفی با یاری سیستم بسیار هوشمند رانندگی اتوماتیک، در مسافت های طولانی، راننده خسته نخواهد شد و می تواند کمی استراحت کند.

این موضوع تکنولوژی یکی از مهم ترین عوامل تبلیغاتی برای این شرکت است. به حدی که تسلا از همان ابتدا که سیستم های داخل ماشینش توانایی اجرای ویچر 3 را داشتند، آغاز به تبلیغ در خصوص آن کرد. اینکه این قابلیت اصلا کاربردی هست یا نه کاملا بستگی به نظر افراد دارد. با این حال نشان می دهد که سخت افزار داخل ماشین تا چه حد پیشرفت نموده است. از طرفی این پیشرفته بودن سیستم داخل ماشین امکان استفاده از هوش مصنوعی قدرتمندتر و تجربه رانندگی اتوماتیک بهتر را میسر خواهد نمود.

باید صبر کرد و دید که نقشه تسلا برای آینده ماشین های خودران چیست. شاید اصلا یک ماشین طراحی گردد که فرمان نداشته باشد. در اصل اینکه در ماشین بتوان بازی کرد تنها جنبه تفریحی نداشته و بلکه جنبه پیشرفت تکنولوژی را دارد.

منبع: Eurogamers.net

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 72851

به "بازی سونیک سگا برای ماشین های تسلا عرضه خواهد شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی سونیک سگا برای ماشین های تسلا عرضه خواهد شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید