بزرگترین مانع شکست کرونا از نگاه رسانه آمریکایی

به گزارش مجله کامپیوتر، فارس نوشت: ستون نویس روزنامه یواس ای تودی امروز در یادداشتی، ترامپ را بزرگترین مانعی دانست که بر سر راه آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا قرار گرفته است.

بزرگترین مانع شکست کرونا از نگاه رسانه آمریکایی

یادداشت تندی که امروز در وبگاه یواس ای تودی علیه ترامپ منتشر شد، رئیس جمهور آمریکا را به عنوان یکی از بزرگترین موانع برای مقابله با ویروس کرونا در این کشور دانست. نویسنده این یادداشت از جمهوری خواستار درخواست کرد که این رئیس جمهور را برای منافع آمریکا برکنار نمایند.

جیسون ساتلر ستون نویس روزنامه یواس ای تودی در این یادداشت نوشت، اگر جمهوری خواستار واقعاً می خواهند مشاغل در آمریکا بازگشایی گردد، وظیفه آنان این است که ترامپ را هم اکنون برکنار نمایند.

ستون نویس پایگاه یواس ای تودی در ادامه یادداشت خود نوشت، در حالی که تصور اینکه حزب جمهوری خواه و حامیان میلیاردر آنها، ترامپ را وادار به استعفا و یا وی را از شرکت در انتخابات 2020 منصرف نمایند، مانند یک داستان خیالی است، اما از لحاظ علمی این اتفاق می تواند رخ دهد. این اتفاق مانند امیدواری برای ساخت یک واکسن مطمئن برای ویروس کرونا نیست.

ساتلر در این یادداشت مستنداتی را ارائه می نماید که نشان می دهند چگونه احتیاج بیمارگونه ترامپ به تمجید و توجه، توانایی و قدرت آمریکا در مقابله با این بیماری را سرکوب نموده است؛ به خصوص هنگامی که این رئیس جمهور واقعیت این بیماری را انکار کرد تا خود را خوب جلوه دهد.

این ستون نویس در خاتمه یادداشت خود نوشت، موضوع مهم تر این است که ما درجا زده ایم؛ زیرا ترامپ منافع خود را به سلامتی آمریکایی ها ترجیح داد و پاسخ ما نیز همواره با دستاوردهای سیاسی و چاپلوسی های وی محدود خواهد شد. اگر فرد قدرتمندی مانند او (ترامپ) وقت خود را برای بازگو کردن تبلیغات دولت چین و کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس کرونا صرف ننموده بود، هرگز متوجه نمی شدیم که سال 2020 چگونه از آب در می آمد.

310311

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 31037

به "بزرگترین مانع شکست کرونا از نگاه رسانه آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین مانع شکست کرونا از نگاه رسانه آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید