تشکیل337 پرونده در رابطه با همسر آزاری در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل 337 پرونده در رابطه با همسر آزاری در پزشکی قانونی استان طی 6 ماهه سال جاری اطلاع داد.

تشکیل337 پرونده در رابطه با همسر آزاری در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش مجله کامپیوتر، کامروز امینی در جمع مجله کامپیوتر اضافه نمود: این تعداد پرونده نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 21 درصدی داشته است.

وی اعلام کرد: از تعداد پرونده های تشکیل شده در رابطه با همسر آزاری در این مدت 9 مورد از شکایت در رابطه با همسر آزاری ها مربوط به آقایان و 328 مورد مر بوز به خانم ها بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اضافه نمود: طی 6 ماهه نخست سال گذشته، 429 مورد پرونده در رابطه با همسر آزاری در پزشکی قانونی این استان تشکیل شده بود.

امینی در مورد کودک آزاری طی 6 ماهه نخست سال جاری توضیح داد: سال جاری موردی نداشته ایم اما در مدت مشابه سال قبل یک مورد پرونده در این رابطه تشکیل شده بود.

در ادامه داد: در 6 ماهه نخست سال جاری 13 مورد مصدومیت ناشی از سلاح گرم بعلت نزاع و خودزنی در استان داشته ایم که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 مرود کاهش یافت. از این تعداد 11 مورد آقا و 2 مرود خانم بوده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 16482

به "تشکیل337 پرونده در رابطه با همسر آزاری در کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل337 پرونده در رابطه با همسر آزاری در کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید