تفاهم نامه طرح اتصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مترو اصفهان امضا شد

به گزارش مجله کامپیوتر، تفاهم نامه طرح اتصال دانشگاه آزاد واحد نجف آباد به مترو اصفهان به امضای رئیس دانشگاه آزاد و شهردار نجف آباد رسید.

تفاهم نامه طرح اتصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مترو اصفهان امضا شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط سنی ویزای تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله کامپیوتر، تفاهم نامه طرح اتصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مترو اصفهان به وسیله قطار حومه ای نجف آباد - اصفهان با احداث دپوی اولیه و دو ایستگاه در اراضی دانشگاه، به امضای دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و محمد مغزی نجف آبادی شهردار شهر نجف آباد رسید.

با انعقاد این تفاهم نامه، حق بهره برداری بخشی از اراضی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، با حفظ مالکیت به منظور احداث دپوی اولیه و دو ایستگاه قطار شهری نجف آباد - اصفهان در داخل دانشگاه به شهرداری نجف آباد واگذار می گردد.

با در نظر دریافت حدود 25 هزار سفر روزانه و با توجه به اینکه 130 دستگاه اتوبوس و مینی بوس و بیش از 2500 خودرو شخصی، امور مربوط به ایاب و ذهاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع مستقل نجف آباد را انجام می دهند، به منظور افزایش ایمنی در حمل و نقل و گاهی حوادث جاده ای، طرح اتصال دانشگاه به مترو اصفهان و شبکه ریلی کشور در دستور کار نهاده شد که با عقد این تفاهم نامه، وارد مرحله اجرایی می گردد.

براساس این تفاهم نامه، با افزایش 7 کیلومتری جهت خط ریلی قطار حومه ای نجف آباد - اصفهان و احداث دو ایستگاه و دپوی اولیه قطار، در 37 هکتار از اراضی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، این واحد به خط 2 مترو اصفهان و در آینده نزدیک به شبکه ریلی راه آهن کشور متصل می گردد.

لازم به ذکر است در جلسه امضای این تفاهم نامه، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان، دکتر ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی، دکتر علی سروری مجد مشاور رئیس و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان ها دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر پیغام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 20370

به "تفاهم نامه طرح اتصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مترو اصفهان امضا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه طرح اتصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به مترو اصفهان امضا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید