تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت انجام شد

به گزارش مجله یک کامپیوتر، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه 5 آبان برگزار گشت.

تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت انجام شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، سید مجتبی حسینی رییس هیات امنای موسسه هنرمندان پیشکسوت در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: حضور سیدمحمد طباطبایی در موسسه هنرمندان پیشکسوت هم زمان با بحران شیوع کرونا بود و این مساله باعث شد خیلی از اتفاقات با دشواری روبرو شود و پیشنهاد های زیادی که آقای طباطبایی برای هیات مدیره داشت به طور کامل به خاتمه نرسید. باید از آقای طباطبایی تشکر کنم که در این ماه ها در کنار ما بود و امیدوارم آقای حسینی پور با اراده پولادینی که دارد با قوت و پشتکار بتواند امور را پیش ببرد.

مهدی افضلی رییس هیات مدیره موسسه نیز درباره حضور طباطبایی در موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: سیدمحمد طباطبایی در طول سال های گذشته همیشه منشأ خدمات ارزنده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است. درعین حال نیکنام حسینی پور نیز بر اساس ویژگی هایی که دارد می تواند وجوهی را که در دوره های قبلی مدیریت موسسه به آن ها کمتر توجه شده بود پوشش دهد و در آینده نزدیک اتفاقات خوبی در موسسه هنرمندان پیشکسوت رخ می دهد.

وی ادامه داد: با توجه به استعفای آقای طباطبایی، سوابق و تجربه های چند نفر در هیات مدیره برای انتخاب مدیرعامل بررسی شد و در نهایت هیات مدیره بر اساس توان مدیریتی افراد و شناختی که از ساز و کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتند، انتخاب نهایی را انجام داد.

طباطبایی نیز با بیان این که خدمت کردن به هنرمندان پیشکسوت بزرگ ترین افتخاری بوده که در این چند ماه کسب کرده است، گفت: هنرمندان نازنینی در این موسسه هستند که تا پیش از حضور در موسسه آن ها را نمی شناختم و خدمت کردن به آن ها از هر عبادتی بالاتر است. هنرمندان عضو این موسسه اغلب مسائل مهمی دارند و حمایت های موسسه می تواند موجب امیدواری شود.

وی با اشاره به فعالیت های خود در مدت حضورش در موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: یکی از خواسته های هنرمندان آن بود که این موسسه در ساختار اداری ارتقا پیدا کند که اقدامات اولیه برای اینکه موسسه زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد، انجام شد. از دیگر اقدامات ارزشمندی که در این دوره انجام شد توجه به تاریخ شفاهی هنر بود. هنرمندان موسسه هنرمندان پیشکسوت تاریخ زنده هنر معاصر هستند و بر این اساس ما توانستیم طرح تاریخ شفاهی هنر را آغاز کنیم که تدوین کتاب ها و برنامه های رادیویی آغاز شده است.

حسینی پور مدیرعامل جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور هنری و هیات مدیره موسسه گفت: هنرمندان جزو سرمایه های اجتماعی هستند و در این شرایط کرونایی باید حواسمان بیشتر به هنرمندان باشد. اگر از هنرمندان انتظار داریم آرام بخش درد های مردم در این شرایط سخت باشند، چه کسی باید به درد های خود هنرمندان رسیدگی کند؟ به ویژه آنکه ذات هنر انجام فعالیت های جمعی است و در شرایط کرونا و قرنطینه امکان فعالیت هنرمندان بسیار کم شده است؛ بنابراین باید شیوه های جدیدی برای فعالیت آن ها اتخاذ کنیم.

وی شرح داد: یکی از لذت بخش ترین اقدامات بنده در دوره مسئولیت خانه کتاب تکریم نویسندگان و اهالی نشر در سراسر کشور بود، در میان اقوام و استان ها نویسندگان خوبی داشتیم و امید است با همین تجربه بتوانیم در چارچوب اساسنامه قدم های خوبی برداریم. در دوران فعالیت خود تلاش می کنم موسسه را در چارچوبی که اساسنامه، هیات امنا و هیات مدیره آن معین می کند پیش ببرم و قطعاً رسیدگی به حوزه رفاهی هنرمندان در اولویت خواهد بود و برای این امر خواستار همکاری معاونت امور هنری و اعضای هیات مدیره هستم.

در انتها این مراسم سید مجتبی حسینی معاون امور هنری پس از تقدیر از سید محمد طباطبایی، حکم مدیرعاملی جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت را به نیکنام حسینی پور اهدا کرد.

حسن ریاحی، مریم معترف و محسن علی اکبری از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت، مهدی افضلی و همچنین سید حسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اعضای هیات مدیره موسسه هستند.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 44450

به "تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید