جشنواره دانشجویی نشاط در علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، این جشنواره با حضور دکتر مهدی کدخدازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر محسن دالبند سرپرست دانشکده، دکتر محمد بهناز معاون آموزشی دانشکده، دکتر زهره آهنگری معاون دانشجویی دانشکده، دکتر اقبال رئیس سابق دانشکده و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه برگزار گردید.

جشنواره دانشجویی نشاط در علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار گردید

در این برنامه از سردیس دکتر مسعود اجلالی از اساتید پیشکسوت دانشکده که توسط دکتر حسن علی شفیعی دانشیار بخش ارتودنسی و با همکاری تعدادی از دانشجویان علاقمند از گِل ساخته شده بود، پرده برداری شد.

این سردیس پس از تبدیل به مواد ماندگار، در محل مناسبی در دانشکده قرار داده خواهد شد.

در این برنامه از استاد پیشکسوت دکتر محمد جعفر دالایی که عهده دار دو دوره ریاست دانشکده از سال 60 تا 62 و 66 تا 76 بوده است و دکتر کاظم دالایی فرزند وی که در حال حاضر استادیار بخش ارتودنسی است، دعوت شد و از این دو استاد سئوالاتی در زمینه شغل، خانواده و رابطه پدر و پسری پرسیده شد.

جشنواره دانشجویی نشاط با شعار فقط یک دندانپزشک نیستم، در چهار حوزه هنری، علمی، فرهنگی و ورزشی با بیش از 20 مسابقه با حضور مسئولان دانشکده برگزار گردید و دکتر کدخدازاده و تیم همراه نیز از غرفه ها و محل مسابقات بازدید کردند.

در بخشی از این مراسم دکتر دالبند رئیس دانشکده دندانپزشکی ابراز امیدواری کرد که دانشجویان دندانپزشکی بتوانند در زمینه های مختلف پیشرفت داشته باشند و وقتی وارد جامعه می شوند با جامعه غریبه نباشند و پس از فارغ التحصیلی احساس نمایند از خانه خود دور خواهند شد و دل تنگ دانشکده باشند.

دالبند تاکید نمود: باید عدالت آموزشی به معنای واقعی برقرار گردد و برای همه دانشجویان برنامه درسی به طور کامل اجرا گردد و دانشجویان بتوانند یک دندانپزشک موفق و با نشاط باشند.

رئیس دانشکده دندانپزشکی این جشنواره را فرصتی دانست تا دانشجویان بتوانند نشاط بیشتری داشته باشند.

دکتر محمد بهناز نیز در بخش دیگری از این مراسم، هدف اصلی از برگزاری این جشنواره را تقویت جنبه های مختلف انسانی در تربیت دندانپزشکان مطرح کرد و گفت: در کنار آموزش علوم پزشکی، آموزش در زمنیه های دیگر نیز باید صورت گیرد تا توانایی هایی دیگر دانشجویان شکوفا گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 3034

به "جشنواره دانشجویی نشاط در علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره دانشجویی نشاط در علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار گردید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید