خبرنگاران مدیر موکب احمدبن موسی(ع):با نذرهای مردم در کربلا زائرسرا می سازیم

به گزارش مجله کامپیوتر، شیراز-خبرنگاران- مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) اظهار داشت:این موکب در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) مستقر شده و برای جمع آوری نذورات مردم با هدف ساخت زائرسرا در کربلای معلی آمادگی دارد.

خبرنگاران مدیر موکب احمدبن موسی(ع):با نذرهای مردم در کربلا زائرسرا می سازیم

گزارش دریافتی خبرنگاران به نقل از مسعود راستی مدیر اجرایی موکب احمد بن موسی(ع) حاکی است: دفتر این موکب از ابتدای ماه محرم تا اربعین حسینی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برای جمع آوری نذورات مردمی به صورت نقدی یا غیرنقدی باز است.

راستی اظهار کرد: به دلیل شیوع کرونا و اهمیت حفظ سلامت زائران، بنا داریم که به یاری خدا، زائرسرایی را در کربلای معلی احداث کنیم و در این زمینه نیازمند یاری مردم، خیران، نیک اندیشان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) هستیم تا از این طریق بتوانیم برای حفظ سلامت زائران در کربلای معلی در سال های آینده تمهیدات خوبی بیندیشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیازمند جمع آوری نذورات مردمی برای خرید زمینی در کربلای معلی هستیم.

راستی، ساعت کار دفتر موکب احمدبن موسی(ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) را همه روزه از هنگام نماز مغرب و عشاء تا ساعت 23 بیان نمود و گفت: خیران و عاشقان سیدالشهدا(ع) می توانند نذورات حسینی خود را به شماره کارت 1-5555555-43-2547 به نام موکب احمدبن موسی(ع) واریز نمایند.

وی بیان نمود:طبق اعلام ستاد مرکزی اربعین، سال جاری به دلیل شیوع کرونا، متأسفانه زائران ایرانی امکان حضور برای زیارت اربعین را ندارند، اما فعالیت موکب احمدبن موسی(ع) برای خدمت به زائران حسینی متوقف نشده است.

وی اضافه نمود: سال جاری تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا به یاری خدا در سال آینده مراسمی باشکوه تر از سال های گذشته را در اربعین حسینی در کربلای معلی برگزار کنیم و البته این مسئله یاری مردم و عاشقان سیدالشهدا(ع) را می طلبد.

مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) از عموم مردم خواست برای برطرف بیماری کرونا دعا نمایند تا بتوانیم باز هم شاهد حضور گسترده زائران در اربعین حسینی باشیم.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 39628

به "خبرنگاران مدیر موکب احمدبن موسی(ع):با نذرهای مردم در کربلا زائرسرا می سازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیر موکب احمدبن موسی(ع):با نذرهای مردم در کربلا زائرسرا می سازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید