سیر نزولی کرونا در رودسر

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/گیلان فرماندار رودسر از کاهش ورودی کرونایی بیمارستان رودسر طی روزهای اخیر اطلاع داد و توضیح داد: به سمت مهار کرونا پیش رفته ایم و سیر نزولی در فرایند ابتلا داریم.

سیر نزولی کرونا در رودسر

حسین اسماعیل پور در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان رودسر، با بیان اینکه شیوع کرونا در کشور پدیده ای رنج آور است، اظهار کرد: کشور ما و استان ما در این شرایط بحرانی نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی که در نظم اجتماعی و قانون مقررات زبانزد هستند، عملکرد بهتری داشته است.

وی کمبود اقلام بهداشتی و مواد شوینده در روزهای اول شروع بحران کرونا را به واسطه ناشناخته بودن آن دانست و اضافه نمود: خوشبختانه مایحتاج و مواد غذایی به اندازه کافی در فروشگاه ها موجود است و کمبود در بخش وسائل حفاظت بهداشتی و محلول های ضد عفونی نماینده تاحدودی جبران شده است.

فرماندار رودسر از تجهیز دو انبار بیمارستان این شهرستان توسط خیرین اطلاع داد و گفت: یاری های خیرین در حوزه اقلام بهداشتی و لوازم شست و شو کل شهرستان را تحت پوشش قرار داده است.

اسماعیل پور با بیان اینکه در طول چهل سال گذشته انواع و اقسام تهدیدات را پشت سر گذاشته، اما پیروز و سربلند بیرون آمده ایم، گفت: ملت ایران تجربیات زیادی دارند و مسائل به راحتی ما را از پا در نخواهد آورد. با وجود اینکه ایران بعد از چین دومین کشور درگیر با کرونا بود، بعضی از کشورها در همان روزهای نخست شیوع این بیماری تلفات زیادی دادند.

وی از کاهش ورودی کرونایی بیمارستان رودسر طی روزهای اخیر اطلاع داد و توضیح داد: به سمت مهار کرونا پیش رفته ایم و سیر نزولی در فرایند ابتلا داریم. در حال حاضر 16 تخت خالی در بخش ویژه بیماران کرونایی شهرستان وجود دارد.

فرماندار رودسر با تاکید بر لزوم رسیدگی به شرایط تدفین جان باختگان کرونایی در وادی شهر رودسر، مطرح کرد: کلیه مسائل بهداشتی و ضد عفونی مربوط به تدفین انجام خواهد شد.

اسماعیل پور از پیش بینی احتمال بارش های شدید باران در اوایل فروردین ماه اطلاع داد و گفت: وقوع سیل و آبگرفتگی در شهرستان های شرق گیلان بیشتر است لذا با توجه به شروع بارش های بهاری طی روزهای آینده، از بخشداران و شهرداران و دهیاران می خواهیم مرخصی های خود را لغو نمایند و در خدمت مردم باشند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 25820

به "سیر نزولی کرونا در رودسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیر نزولی کرونا در رودسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید