دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - از سوی مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ابلاغ شد.

دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری پیرو دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس و بخشنامه مدرسه محوری و راهنمای مصاحبه داوطلبان پست مدیریت در راستای تحقق راهکارهای سند تحول بنیادین و اجرای مصوبات شورای عالی آموزش وپرورش مورخ و مصوبات شورای عالی اداری به استثنای بندهای ابطال شده از سوی دیوان عدالت اداری به منظور تضمین و بهبود کیفیت در مدارس الزامات اجرایی فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس را برای اجرا ابلاغ کرد.

این مرکز از ادارات کل آموزش وپرورش استان ها خواست تا با به کارگیری تمامی ظرفیت های استانی، نسبت به اجرای دقیق و نظارت کامل مفاد این دستورالعمل اقدام نمایند. این دستورالعمل برای سنوات آینده مبنای عمل بوده و در صورت نیاز، اصلاحات مربوط اطلاع رسانی خواهد شد.

این دستورالعمل را ازاینجا مشاهده کنید.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 52770

به "دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید