دستگیری زن داعشی در کربلا

به گزارش مجله کامپیوتر، دستگاه اطلاعات و تحقیقات فدرال عراق امروز از دستگیری یک عنصر خطرناک داعش معروف به ماشین رسانه ای داعش در استان کربلا خبر داد.

دستگیری زن داعشی در کربلا

به گزارش فارس، دستگاه اطلاعات و تحقیقات فدرال عراق امروز پنج شنبه گفت که در عملیاتی پیشگیرانه یک عنصر خطرناک داعش در کربلا دستگیر شد.

در بیانیه دستگاه اطلاعات و تحقیقات فدرال عراق آمده است: در عملیاتی پیشگیرانه اطلاعاتی مشترک با نیروهای اطلاعاتی کربلا یک زن تروریست داعشی تحت تعقیب بازداشت شد.

طبق گزارش وبگاه السومریه نیوز، این تروریست داعشی خبرنگارنما چند شبکه اینترنتی را با هدف جذب زنان و مردان در شبکه های اجتماعی و پیوستن آن ها به داعش مدیریت می کرده و علاوه بر آن فیلم های مربوط به عملیات های تروریستی داعش را تهیه و تنظیم و در شبکه های اینترنتی منتشر می کرده است.

بر اساس این گزارش، بازداشت این فرد پس از تشکیل تیم فنی اطلاعاتی صورت گرفت و در تلفن همراه او چند فیلم از عملیات های تروریستی داعش که وی آن ها را برای انتشار در شبکه های اجتماعی تهیه کرده بود، کشف شد.

این تروریست داعشی در تحقیقات اولیه به عضویت در گروه تروریستی داعشی اعتراف کرده و گفته است که از بیش از سه سال پیش از طریق شبکه های اجتماعی جذب داعش شده است.

وی یکی از ماشین های رسانه ای داعش بوده و در تبلیغات رسانه ای دروغین درباره حملات علیه نیروهای امنیتی و شهروندان نقش داشته است.

منبع: فرارو
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 42003

به "دستگیری زن داعشی در کربلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری زن داعشی در کربلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید