دعوت روسیه از کشورهای ناتو برای شرکت در بازی های ارتش های دنیا

به گزارش مجله کامپیوتر، وزیر دفاع روسیه از دعوت از ارتش های 90 کشور دنیا ، از جمله کشورهای عضو ناتو برای شرکت در بازی های بین المللی آرمی-2020 در امسال و از جالب تر و پیچیده تر شدن بخش های این مسابقه بین المللی نظامی اطلاع داد.

دعوت روسیه از کشورهای ناتو برای شرکت در بازی های ارتش های دنیا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اینترفکس، وزارت دفاع فدراسیون روسیه از ارتش های 90 کشور دنیا از جمله کشورهای ناتو برای شرکت در بازی های بین المللی آرمی-2020 در امسال دعوت نموده است.

این مسئله از سوی ژنرال سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه در جلسه کمیته برگزار کننده به منظور آماده سازی اقدامات برای برگزاری این بازی ها اعلام شد. وی یادآور شد که ششمین دور از بازی های بین المللی ارتش های دنیا با عنوان آرمی-2020 در امسال از تاریخ 23 آگوست الی 5 سپتامبر (شهریور ماه سال آینده شمسی) برگزار خواهد شد.

شایگو اضافه کرد، در امسال دعوت نامه ها برای 90 کشور دنیا، از جمله اعضای عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) ارسال شده است. به گفته وی ، طی پنج سال گذشته بیش از 20 هزار نماینده از ارتش های 40 کشور دنیا در این بازی ها شرکت کردند. امسال ورود 250 تیم با تعداد کلی 6 هزار نفر از نظامیان خارجی پیش بینی می گردد.

وزیر دفاع یادآور شد که در حال حاضر، نیروهای مسلح فدراسیون روسیه مراحل مقدماتی بازی ها را پشت سر می گذارند و حدود 50 هزار نظامی روس در مسابقات مقدماتی شرکت نموده اند.

شایگو با اشاره به اینکه وزارت دفاع امسال مسابقات بازی های ارتش های دنیا را دیدنی تر خواهد نمود و پیچیدگی مراحل و الزامات داوری افزایش می یابد، اضافه کرد: برای جالب تر شدن مسابقات بعضی از آزمایشات را با هم ترکیب کردیم و عناصر جدیدی را به مسابقات اضافه نموده ایم.

وی تأکید کرد که ضروری است تا هماهنگی خوبی بین دستگاه های اجرایی فدرال و سازمان های اجتماعی برای برگزاری مسابقات در سطح بالا وجود داشته باشد و ضروری است تا توجه ویژه ای به امنیت، مراقبت های پزشکی و تدارکات در این مسابقه بین المللی صورت بگیرد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 20691

به "دعوت روسیه از کشورهای ناتو برای شرکت در بازی های ارتش های دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت روسیه از کشورهای ناتو برای شرکت در بازی های ارتش های دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید