رزیدنت اویل 8 ممکن است روی PS4 و Xbox One هم عرضه گردد

به گزارش مجله یک کامپیوتر، شرکت کپ کام این روزها اخبار زیادی را از نسخه جدید سری رزیدنت اویل برای هواداران منتشر نموده است. پس از انتشار تریلر جدید بازی در رویداد اخیر سونی، نمایش ها و اطلاعات جدیدی از رزیدنت اویل 8 در جریان نمایشگاه توکیو گیم شو اعلام شده است.

رزیدنت اویل 8 ممکن است روی PS4 و Xbox One هم عرضه گردد

در اولین مراسم معرفی کنسول پلی استیشن 5 در چند ماه پیش، نمایشی از بازی Resident Evil Village منتشر شد. از همان زمان، کپ کام اعلام نموده بود که این بازی برای کنسول ها نسل بعدی و رایانه های شخصی ساخته خواهد شد. با این وجود، در حین برگزاری نمایشگاه توکیو گیم شو، تهیه کننده بازی اعلام نموده که این احتمال وجود دارد که رزیدنت اویل 8 برای کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر گردد.

تسویوشی کاندا، تهیه کننده بازی، در بخشی از صحبت های خود اظهار نموده که علی رغم اینکه بازی Resident Evil Village به صورت ویژه برای کنسول های نسل بعد و کامپیوترهای شخصی در حال توسعه است اما آن ها همچنین به دنبال عرضه بازی روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هم خواهند بود. او اعلام نموده که تیم آن ها به دنبال تحقق این هدف خواهند بود اما اکنون به هواداران قولی حتمی برای آن نخواهند داد.

به صورت دقیق معین نشده که چرا سازندگان نظر خود را تا حدی تغییر داده و احتمال عرضه این اثر را روی دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت امتحان خواهند کرد اما از نظری منطقی است که کپ کام از سود فروش روی کنسول های نسل هشتمی نگذرد. البته، همان طور که تهیه کننده بازی اعلام نموده، ممکن است در نهایت این تصمیم اتخاذ نگردد و بازی طبق روال قبل فقط روی کنسول های نسل بعدی و رایانه های شخصی منتشر گردد. البته، شایعه هایی هم منتشر شده که اذغان می نماید که بازی در ابتدا به عنوان یک بازی نسل هشتمی مراحل ساخت خود را آغاز نموده و بعد از مدتی تغییراتی در مراحل ساخت ایجاد شده و بازی به نسل بعد منتقل شده اما اکنون دوباره احتمال بین نسلی شدن آن وجود دارد. اگر این شایعه درست باشد، تصمیم کپکام چندان هم عجیب نخواهد بود. همچنین کپکام در یکی از نمایش های دیگر، تصویر کاملی از مدل جدید دو شخصیت کریس ردفیلد و ایتن وینترز را نشان داده که در این نسخه با تغییراتی همراه شده اند.

بازی Resident Evil Village قرار است دنباله ای مستقیم برای بازی رزیدنت اویل 8 باشد و وقایع آن چندین سال پس از آن نسخه رخ دهد. کپ کام وعده داده که ایرادات موجود در نسخه شماره 7 را رفع خواهد نمود و تنوع بیش تری در بازی ایجاد خواهد نمود. رزیدنت اویل 8 قرار است دگرگونی هایی را در سری ایجاد کند و برای بار اول با موجوداتی جدید همچون گرگینه ها روبه رو شویم.

اکنون شاید بعضی نگران شوند که بین نسلی بودن بازی در کیفیت بصری Resident Evil Village تأثیر منفی بگذارد اما با توجه به گفته سازندگان، بازی بر اساس نسخه های نسل بعدی ساخته خواهد شد و از ویژگی های این کنسول ها هم بهره خواهد برد. در حال حاضر اعلام شده که رزیدنت اویل 8 قرار است در سال 2021 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/ سری اس و رایانه های شخصی منتشر گردد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 41394

به "رزیدنت اویل 8 ممکن است روی PS4 و Xbox One هم عرضه گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "رزیدنت اویل 8 ممکن است روی PS4 و Xbox One هم عرضه گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزیدنت اویل 8 ممکن است روی PS4 و Xbox One هم عرضه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید