روحانی: مردم کام شان شیرین خواهد شد

به گزارش مجله کامپیوتر، حسن روحانی در آیین افتتاح طرح های ملی حوزه آموزشی و بهداشتی با بیان اینکه روزانه حدود 8 و نیم میلیارد تومان برای بازسازی، نوسازی و تجهیزات مدارس توسط دولت اختصاص یافته است، گفت: با اهتمامی که آموزش و پرورش برای خانه دانش آموزان انجام داده، روزانه 27 کلاس ساخته شده و 83 کلاس به سیستم نوین گرمایشی مجهز و 10 کلاس ایمن سازی می گردد.

روحانی: مردم کام شان شیرین خواهد شد

به گزارش ایسنا، رییس جمهوری با تاکید بر اینکه دوران مدارس گلی و خشتی گذشته است، اضافه نمود: دانش آموزان در کلاس های درس نباید دغدغه ناامنی و حفاظت، سرمایش و گرمایش داشته باشند بلکه باید با خیال راحت و آرام بتوانند کلمات معلمان را بشنوند.

روحانی یادآور شد: از افتخارات دولت است که روزانه حدود هشت و نیم میلیارد تومان برای بازسازی نوسازی و تجهیزات مدارس در دولت اختصاص یافته است و امیدواریم با کمک خیرین و مردم و همه آنانی که در این جهت بسیار مهم گام بر می دارند شاهد تحول بیشتری در زمینه کمیت و کیفیت مدارس برای دانش آموزان باشیم.

وی اضافه نمود: افتتاح این مراکز رفاهی، نمادین است، اما برای روحیه کارکنان و معلمان آموزش و پرورش حایز اهمیت است و این اقدامات به این معنا است که دولت از همه توان و امکان خود برای رفاه معلمان و مسئولان آموزش پرورش استفاده می نماید، همچنین این فضا ها می تواند به رشد همفکری و هم افزایی و برنامه ریزی برای توسعه این حوزه کمک کند.

رییس جمهوری همچنین در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: علامت ها و نشانه ها در جهانی امروز از آمریکا گرفته تا اروپا نشان دهنده این است که جهان فهمیده که فشار حداکثری جواب نمی دهد و دوران سرانجام خودش را طی می نماید و مردم ما در سایه استقامت و ایستادگی شان کام خود را شیرین خواهند کرد.

روحانی توضیح داد: با کمک و کمک یکدیگر از بیماری کووید 19 عبور خواهیم کرد و با وحدت و انسجام ملی و راهنمایی رهبری انقلاب از تحریم هم عبور می کنیم.

رییس جمهوری در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه بسکمک از افراد برای عمل جراحی از کشور های پیشرفته به ایران می آیند، اظهار کرد: علت فقط این نیست که ارزان تر است، بلکه اگر از این موضوع بگذریم، به علت اعتماد و اطمینان بیشتری است که به دانش پزشکی ایران دارند و این جزو افتخارات کشور است.

وی یادآور شد: در 9 ماه گذشته کار بزرگ و جهادی توسط مدافعان سلامت در کشور اجرا شده است و آنان همچنان در میدان مبارزه با قدرت و روحیه و دلاوری کار خود را ادامه می دهند که برای همه آن ها آرزوی سلامتی می کنم.

رییس جمهوری به افزایش آمار شیوع کرونا و مرگ ومیر در استان خراسان رضوی اشاره نمود و گفت: این آمار ها را روزانه به دقت آنالیز می کنم مقداری اوج در این استان مشاهده می گردد، اما اینکه اعلام شد به سمت آرامش در حال حرکت است برای ما بسیار شادمان کننده است.

روحانی همچنین در ارتباط تصویری با استان کرمان برای تکمیل بیمارستان زرند گفت: این کوشش ها برای حفط سلامت و جان مردم است و امیدوارم با افتتاح طرح بزرگ و بزرگ انتقال آب خلیج فارس به این استان در هفته گذشته، شاهد تحول بزرگ و رونق کسب و کار و توسعه در استان کرمان باشیم.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: فرارو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 44751

به "روحانی: مردم کام شان شیرین خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: مردم کام شان شیرین خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید