رویداد همتاگزینی فناوری (match making) در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/آذربایجان شرقی رویداد همتاگزینی فناوری (match making) به همت سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری کرمانشاه و با حضور سرمایه گذاران ملی برگزار شد.

رویداد همتاگزینی فناوری (match making) در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد

مدیرکل دفتر هماهنگی فراسازمانی ارتباط با صنعت و دانشگاه در گفت وگو با خبرنگاران، در رابطه با برگزاری رویداد همتاگزینی در هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری رینوتکس 2019، اظهار کرد: این رویداد بخشی از پروژه کارگزاری و توانمندهسازی استان های کشوراست که امروز در نمایشگاه رینوتکس برای فعالان نوآور برگزار گشت.

فرهاد سنجری، ادامه داد: کارگزاران جهاد دانشگاهی زنجیره نوآفرینی را از مرحله آموزش آغاز می کنند که خروجی این آموزش ها ، تیم های مختلف برای ارائه محصولات می شود، این تیم ها در این رویداد برای تجاری سازی محصولات خود به دنبال جذب سرمایه گذار هستند.

وی با بیان این که تیم های مختلف برای ارائه محصولات در زمینه آی تی و نرم افزار در این رویداد حضور داشتند، گفت: استارتاپ ها زمانی به نتیجه می رسد که پیروز به جذب سرمایه گذار برای تجاری سازی محصولات شوند.

مدیرکل دفتر هماهنگی فراسازمانی ارتباط با صنعت و دانشگاه اضافه نمود: این رویدادها باعث توسعه استارتاپ ها می شود زمانی که استارتاپی به مرحله جذب سرمایه گذارمی رسد، قطعا می توانند خدمت یا محصولی را در جامعه توزیع کنند.

وی گفت: کارگزاران از استان های آذربایجان شرقی، غربی، زنجان، اردبیل، کردستان و کرمانشاه در این رویداد حضور داشتند.

سنجری با اشاره به اجرای طرح سامانه ایران نوآفرین، اظهار کرد: زمانی که استارتاپ ها در این سامانه ثبت نام کنند به شرطی که دارای کم ترسه سال سابقه کاری داشته باشند، می توانند به مدت سه سال از بیمه و پرداخت مالیات معاف شوند.

هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی (RINOTEX 2019) در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز از 13 آبان گشایش یافته و تا هفدهم آبان سال جاری برپاست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 17229

به "رویداد همتاگزینی فناوری (match making) در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد همتاگزینی فناوری (match making) در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید